22/02/2017 |  14:52 | Autor: RTRS

Falkao: Falilo nam malo inteligencije

Fudbaler Monaka Radamel Falkao vjeruje da njegova ekipa može da odigra bolje i pobijedi u revanšu osmine finala Lige šampiona protiv Mančester sitija.

Fudbaleri Monaka izgubili su sinoć u Mančesteru od Sitija sa 3:5 u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona.

"Sve je i dalje otvoreno za revanš, ništa još nije gotovo. Vjerujem da možemo bolje da odigramo kod kuće i da pobijedimo", rekao je Falkao poslije utakmice.

Dvostruki strijelac za Monako bio je Radamel Falkao, koji je golove postigao u 32. i 61. minutu. On je imao veliku priliku da još jednom zatrese mrežu Sitija, ali nije iskoristio jedanaesterac u 50. minutu.

"Možda nam je nedostajalo malo inteligencije. Ekipa poput Sitija to ne prašta", rekao je Falkao koji je ove sezone postigao 24 gola na 29 utakmica u svim takmičenjima.

Revanš utakmica osmine finala Lige šampiona između Monaka i Mančester sitija na program je 15. marta u Kneževini.