14/08/2017 |  13:07 ⇒ 13:08 | Autor: RTRS

Nejmar za PSŽ debitovao golom

Dok su se njegovi bivši saigrači Barselone izgubili od Reala, Brazilac je postigao pogodak i upisao asistenciju za svoj novi klub.
Nejmar - Foto: RTS
NejmarFoto: RTS

Nejmar je uživao u debiju za PSŽ i na svom prvom meču za Parižane, koji su za njega platili 222 miliona evra, postigao gol i zabilježio asistenciju u trijumfu nad Gengampom u gostima - 3:0.

"Sveci" su u drugom poluvremenu slomili otpor autsajdera, prvo je u Imkoko u 52. postigao autogol, deset minuta kasnije Nejmar je proigrao Kavanija za 2:0, da bi se u 82. i sam upisao u strijelce.

Ipak, ponovo se najviše pričalo o prelasku Mbapea u PSŽ. Kako su otkrili francuski mediji, dva kluba su se dogovorila o transferu mladog asa Monaka, koji bi trebalo ove zime da se preseli u Pariz za 180 miliona evra. "Kneževi" su juče i bez Mbapea deklasirali Dižon u gostima 4:1.

Izvor: Agencije