06/07/2018 |  20:56 ⇒ 21:03 | Autor: RTRS

Zvijezda 09 i Vojvodina prijateljski

Novi premijerligaš Srpske iz Etna Sela Stanišići dočekao je na svom preuređenom stadionu u Ugljeviku renomirani sastav novosadske Vojvodine, i u prijateljskom meču remizirao 2:2.
Zvijezda 09 - Vojvodina 2:2 (Foto: fkzvijezda09.com) -
Zvijezda 09 - Vojvodina 2:2 (Foto: fkzvijezda09.com)

Bila je to odlična fudbalska predstava, koja je mnogo više podsjećala na okršaje za bodove, puna tempa, preokreta, a oba trenera probala su gotovo sve raspoložive snage.

Zvijezda 09 je povela u 11. minutu preko Husića, da bi "lale" do odmora poravnale preko Milojevića u 30. minutu. Treba reći da je u napadu koji je prethodio izjednačenju domaćin pogodio stativu, kada je Osmanagić iz slobodnog udarcva pogodio okvir gola.

U nastavku ponovo zanimljiva utakmica, Vojvodina dolazi do prednosti u 68. minutu preko Zličića, da bi Husić u 88. minutu postavio konačan i najpravedniji rezultat ovog meča, 2:2.

ZVIЈEZDA 09 - VOЈVODINA 2:2 (1:1)
Strijelci:
1:0, Husić (11), 1:1 Milojević (30),  1:2 Zličić (68), 2:2 Husić (88). Stadion: Gradski u Ugljeviku. Gledalaca: 200. Sudija: Dražen Marić (Bijeljina). Žuti kartoni: Krajišnik (Zvijezda 09), Arsić, Zlomislić (Vojvodina).

Zvijezda 09: Lakić, Babić, Filipović, Škahić, Zlatković, Vojinović, Krajišnik, Huseinbašić, Osmanagić, Asentić, Husić. Јoš su igrali: Erić, Zekanović, Sibinović, Tojčić, Vejnović, Ćulum, Parmaković, Stanić, Predragović, Nikolčić, Omanović.

Vojvodina: Rockov, Antić, Milojević, Veselinović, Đorđević, Đurić, Stojković, Arsić, Eze, Fofana, Zlomislić. Јoš su igrali: Pilipović, Lazarević, Devetak, Saničanin, Mirkov, Mesarović, Mandić, L. Zličić, Subotić, Gajić, M. Zličić,Pantelić.