04/08/2018 |  20:57 ⇒ 21:51 | Autor: RTRS

Zvezda pleše i na krovu!

Fudbaleri Crvene Zvezde slavili su na gostovanju kod Voždovca (1:2) i učvrstili su lidersku poziciju nakon tri kola Јelen Superlige Srbije, jer imaju maksimalan učinak od tri pobjede i devet bodova na svom kontu.

Izabranici trenera Vladana Milojevića odigrali su na krovu tržnog centra, onoliko koliko je bilo potrebno za novi trijumf, jer ih već u utorak očekuje novi evropski ispit, kada u okviru trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona dočekuju prvaka Slovačke, sastav Trnave.

Strijelci za “crveno-bijele” bili su Veljko Simić u 2. minutu, Nikola Stoiljković u 25. minutu, dok je gol za Voždovac djelo Borka Duronjića u 56. minutu i zanimljivo, to je prvi pogodak koji je Zvezda primila u sedam zvaničnih mečeva, računajući i put u Evropi.