18/05/2019 |  15:44 ⇒ 18:21 | Autor: RTRS

Finale Kupa Srpske za rukometašice: Dubica protiv Mire na poluvremenu ima velikih +12(RTRS UŽIVO)

U Kozarskoj Dubici održava se završni turnir Kupa Republike Srpske za rukometašice. U velikom finalu sastaju su domaćin ŽRK Dubica i ŽRK Mira iz Prijedora. Finalnu utakmicu možete gledati u direktnom prenosu na našem programu.

Finalni duel rukometašica Dubice i Mire možete pratiti i OVDЈE.

50 - Slađana Milkanović ponovo podiže prednost na +13 (30:17)

42 - Uhvatile su Prijedorčanke ritam, koliko-toliko pariraju domaćinu, Bilbija smanjuje na 27:17.

33 - U istom ritmu nastavljaju dubičanke i u drugom poluvremenu, za manje od 90 sekundi, postigle su tri pogotka, a nisu primile niti jedan (24:9).

30 - Odlična igra Dubice u finalnom meču, prednost je rasla iz minuta u minut, da bi na isteku 30. minuta iznosila velikih +12 (21:9).

17 - Ana Đenadija vrlo brzo vraća na velikih +8 za Dubicu, 13:5.

15 - Igra se gol za gol. Branka Majstorović sa igračicom više postiže svoj drugi gol, peti za Miru, i smanjuje na 5:12

12 - Nastavljaju u istom ritmu dubičanke, Ana Pejaković koristi još jednu kontru za svoj četvrti pogodak za 8:1.

10 - Domaće rukometašice odlično su ušle u finalni meč, brzo su povele 5:0. Mira je smanjila na 5:1, ali Kršićeva koristi kontru i Dubica odvodi na velikih +6 (7:1).

Ranije u polufinalnim mečevima ŽRK Dubica je savladala ŽRK Borac (25:17), dok je Mira bila bolja od brčanskog Јedinstva.