22/07/2019 |  08:24 ⇒ 08:25 | Autor: B92

Treneru Dinama iz Bukurešta pozlilo, ljekari mu na terenu spasili život (VIDEO)

Utakmica između Dinama iz Bukurešta i Univerzitatee iz Krajove prekinuta je u prvom poluvremenu pošto je pozlilo treneru Eugenu Nejgou (51).

On se našao na udaru domaćin navijača koji su mu tokom prvog dijela skandirali da podnese ostavku, iako je na funkciji tek mjesec dana.

Očigledno mu je to teško palo da se u jednom momentu samo srušio dok je sjedio na klupi.

Bilo je to u 31. minutu pri rezultatu 0:0. Sudija je momentalno prekinuo susret a ljekari su potrčali da mu pomognu.

Medicinska ekipa na stadionu nije imala vremena da ga odvede do bolnice, momentalno je započela reanimacija. Bile su to šokantne scene za sve prisutne na stadionu.

Na sreću, intervencija ljekara je bila efikasna, uspjeli su da ožive trenera Dinama poslije čega su svi odahnuli.

Meč je kasnije nastavljen, a završen je pobjedom Univerzitatee od 2:0.