29/02/2020 |  19:23 ⇒ 21:18 | Autor: RTRS

Sarajevo napravilo značajan korak ka odbrani titule (FOTO)

Sarajevo je pobjedom protiv Borca u Banjaluci 2:0 napravilo značajan korak ka odbrani titule.
Borac - Sarajevo - Foto: RTRS
Borac - SarajevoFoto: RTRS

Borac je na ovoj utakmici pred prepunim tribinama Gradskog stadiona učinio sve da bi došao do povoljnog rezultata, ali jednostavno tim sa Koševa je bio bolji i zasluženo pobijedio.

Sarajevo je do vođstvo došlo u finišu prvog poluvremena preko Tatara. Na početku drugog dijela uslijedila je 20-minutna pauza zbog kvara na jednom od reflektora i nastavak utakmice je bio pod znakom pitanja.

Borac - Sarajevo (Foto: RTRS)

Odlučeno je da se meč nastavi, a u takvim okolnostoima Sarajevo se bolje snašlo i stiglo do trijumfa. Drugi gol postigao je Benjamin Tatar i ponio epitet igrača utakmice.

Borac će imati priliku da popravi utisak 4. marta na utakmici Kupa BiH protiv Željezničara.