01/11/2020 |  15:21 ⇒ 15:22 | Autor: RTS

Ibrahimović čudnim "makazicama" donio pobjedu Milanu

Fudbaleri Milana savladali su kao gosti ekipu Udinezea sa 2:1 u meču šestog kola Serije A. "Rosoneri" su do trijumfa došli zahvaljujući golu Zlatana Ibrahimovića u finišu meča.
Zlatan Ibrahimović (Foto: sempremilan.com) -
Zlatan Ibrahimović (Foto: sempremilan.com)

Izabranici Stefana Piolija upisali su pobjedu u neizvjesnom meču u Udinama, kojom čuvaju prvo mjesto na tabeli.

Gosti su do vođstva došli u 18. minutu preko Kesija. Ibrahimović je odlično primirio loptu u protivničkom šesnaestercu i odložio je do svog veziste, koji veoma jakim i preciznim udarcem postiže gol az vođstvo.

Milan je sa prednošću otišao na poluvrijeme, ali je Udineze na samom početku drugog dijela meča izjednačio.

Romanjoli je oborio Puseta u svom šesnaestercu, a siguran sa bijele tačke bio je De Paul.

Neriješen rezultat dugo je stajao na semaforu, ali je Milan u finišu došao do gola i pobjede.

Nakon centaršuta sa lijeve strane u srce šesnaesterca Udinezea, odbrana domaće ekipe je loše intervenisala, a golman Muso bio je neodlučan, što Zlatan Ibrahimović koristi i čudnim "makazicama" postiže gol.