19/04/2024 |  21:33 | Autor: RTRS

Odbojkaši Radnika odbranili titulu šampiona

Odbojkaši Radnika odbranili su titulu šampiona BiH. U finalnoj seriji su sa 2:0 u pobjedama bili bolji od Napretka. Večeras su pred svojim navijačima slavili pobjedu 3:0.
Odbojkaši Radnika odbranili titulu - Foto: RTRS
Odbojkaši Radnika odbranili tituluFoto: RTRS

Odbojkaši Radnika su novi-stari prvaci BiH. Preslikana prošla sezona u kojoj su osvojili sva tri pehara - Kup Republike Srpske, Kup BiH i na kraju šampionat.

Goste iz Odžaka su u drugom meču dobili sa ubjedljivih 3:0. S druge strane, Napredak je kakvu takvu rezultatsku neizvjenost održavao samo u posljednjem trećem setu. Plavi su u ovom setu prvi put poveli 16:15. Za samo sat i 16 minuta došli su večeras do nove, i te kako zaslužene radosti. Bijeljinci su apsolutni vladari odbojkom BiH dvije godine.

Seniori su sada na zasluženom odmoru. Klub će se nakon proslave nove titule okrenuti obevazama omladinskih selekcija. Plavi kadeti i juniori su u završnici šampionata Republike Srpske.