X

Za vaš uređaj je
dostupna aplikacija

latinica  ћирилица
2. April, četvrtak
06:00
Više od ljubavi
(71/100)
R
serija
07:00
Vijesti
07:05
Јutarnji program
09:00
Vijesti
09:09
Školski čas
1. razred - govor, izražavanje, stvaranje - Moja okolina
09:20
Školski čas
2. razred- matematika, srpski jezik, priroda i drušvo
09:50
Školski čas
3. razred - srpski jezik, matematika, priroda i društvo
10:19
Školski čas
4. razred - matematika, srpski jezik, priroda i društvo
10:47
Školski čas
5. razred - srpski jezik, matematika, poznavanje društva, fizičko vaspitanje
11:16
Školski čas
6. razred - matematika, osnovi informatike, likovna kultura, ruski jezik
11:30
Prenos
Pres konferencija Vlade Republike Srpske
12:00
Dnevnik 1
12:21
Kuhinjica
12:24
Školski čas
7. razred - srpski jezik, osnovi informatike, likovna kultura, ruski jezik
12:50
Školski čas
8. razred - srpski jezik, osnovi informatike, likovna kultura, ruski jezik
13:16
Školski čas
9. razred - matematika, osnovi informatike, likovna kultura, ruski jezik
13:40
Svijet životinja
Kengur
13:44
Svijet životinja
Gepard
14:00
Vijesti
14:10
Više od ljubavi
(72/100)
serija
15:05
Јelena
(12/110)
R
serija
15:49
Tržnice: Put u stomak grada
(4/14)
dokumentarni program
16:01
Prenos
Pres konferencija - Republički štab za vanredne situacije
17:00
Srpska danas
18:03
Panorama Istočnog Sarajeva
18:33
Јelena
(13/110)
serija
19:21
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:11
Istine i laži 2
(29/77)
serija
21:00
Pečat
politički magazin
22:05
Dnevnik 3
22:34
Slijedi novac
(15/20)
serija
23:35
Holivud Hajts
(4/80)
omladinska serija
00:22
Istine i laži 2
(29/77)
R
serija
01:06
Tržnice: Put u stomak grada
(4/14)
R
dokumentarni program
01:58
Srpska danas
R
02:43
Panorama Istočnog Sarajeva
R
03:13
Dnevnik 2
R
03:43
Pečat
R
politički magazin
04:40
Slijedi novac
(15/20)
R
serija
05:39
Muzički spotovi
3. April, petak
06:00
Više od ljubavi
(72/100)
R
serija
06:43
Muzički spotovi
07:00
Vijesti
07:05
Јutarnji program
09:00
Vijesti
09:08
Školski čas
1. razred - govor, izražavanje, stvaranje - Moja okolina
09:24
Školski čas
2. razred - srpski jezik, matematika, fizičko vaspitanje
09:55
Školski čas
3. razred - srpski jezik, matematika, fizičko vaspitanje
10:24
Školski čas
4. razred - srpski jezik, matematika, fizičko vaspitanje
10:56
Školski čas
5. razred - srpski jezik, matematika, poznavanje prirode
11:28
Školski čas
6. razred - geografija , biologija, tehničko obrazovanje, pravoslavna vjeronauka
12:00
Dnevnik 1
12:28
Kuhinjica
12:31
Školski čas
7. razred - geografija, biologija, tehničko obrazovanje, pravoslavna vjeronauka
12:59
Školski čas
8. razred - geografija, biologija, tehničko obrazovanje, pravoslavna vjeronauka
13:23
Školski čas
9. razred - geografija, biologija, tehničko obrazovanje, pravoslavna vjeronauka
13:55
Vijesti
14:02
Više od ljubavi
(73/100)
serija
14:59
Јelena
(13/110)
R
serija
15:49
Pečat
R
politički magazin
16:50
Kuhinjica
R
17:00
Srpska danas
17:50
Banjalučka panorama
18:28
Јelena
(14/110)
serija
19:21
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:08
Dnevnik plus
Goran Maričić, direktor Poreske uprave Republike Srpske
20:19
Istine i laži 2
(30/77)
serija
21:09
Usamljeni jahač
film
22:40
Dnevnik 3
23:10
Holivud Hajts
(5/80)
omladinska serija
23:54
Holivud Hajts
(6/80)
omladinska serija
00:41
Istine i laži 2
(30/77)
R
serija
01:25
Srpska danas
R
02:10
Dnevnik 2
R
02:40
Dnevnik plus
R
Goran Maričić, direktor Poreske uprave Republike Srpske
02:50
Banjalučka panorama
R
03:20
Slijedi novac
(15/20)
R
serija
04:19
Holivud Hajts
(5/80)
R
omladinska serija
05:02
Holivud Hajts
(6/80)
R
omladinska serija
05:43
Muzički spotovi
4. April, subota
06:00
Muzički spotovi
07:00
Vikend jutro
09:57
Sveznalica
pregled
10:27
Enini androidi
(40/52)
serija
10:53
Roditeljski kutak
R
7.
11:19
Banjalučka panorama
R
12:00
Dnevnik 1
12:30
Kuhinjica
12:32
Dokumentarni film
Mala škola gljivarstva
13:09
Zapis o selu
Kovačići - dokumentarni serijal
13:41
Moje selo veselo
Dražin Do , 21./21R
14:08
Svijet zdravlja
emisija o zdravstvu (228.)
14:40
Razgovor sa...
R
Nedjeljkom Bilkićem
15:14
Male tajne velikih slika
(10/10)
dokumentarni program
15:42
Euromaxx
16:13
Јunaci našeg doba
(5/21)
R
serija
17:00
Vijesti
17:08
Usamljeni jahač
R
film
18:28
I dalje radimo non-stop
(2/34)
serija
18:57
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:13
Razgovor sa...
Nedom Ukraden
20:55
Više od igre
domaći film
22:55
Dnevnik 3
23:25
Svilena toga 2
(4/6)
serija
00:15
I dalje radimo non-stop
(2/34)
R
serija
00:43
Male tajne velikih slika
(9/10)
R
dokumentarni program
01:09
Euromaxx
R
01:35
Svilena toga 2
(4/6)
R
serija
02:25
Dnevnik 2
R
02:55
Zapis o selu
R
Kovačići - dokumentarni serijal
03:26
Moje selo veselo
R
Dražin Do , 21./21R
03:51
Svijet zdravlja
R
emisija o zdravstvu (228.)
04:21
Dokumentarni film
R
Mala škola gljivarstva
04:56
Sveznalica
R
pregled
05:26
Muzički spotovi
5. April, nedjelja
06:00
Muzički spotovi
07:00
Vikend jutro
10:02
Sveznalica
obrazovni program (58.)
10:32
Enini androidi
(41/52)
serija
10:57
Dvorištvance
(67/81)
crtana serija
11:20
Kapi zavičaja sa Slavišom Sabljićem
Trstenci - dokumentarni serijal
12:00
Dnevnik 1
12:27
Kuhinjica
12:30
Istorija fudbala
(2/5)
dokumentarni program
13:26
Svijet brzine
emisija o automobilima (258.)
13:57
Više od igre
R
domaći film
15:48
Sreća je na tanjiru
(1/10)
dokumentarni program
16:30
Roditeljski kutak
8.
16:55
Kuhinjica
R
17:00
Vijesti
17:08
Život je na selu
Ilova - Јokić - dokumentarni serijal
17:38
Razgovor sa...
R
Nedom Ukraden
18:20
I dalje radimo non-stop
(3/34)
serija
18:48
I dalje radimo non-stop
(4/34)
serija
19:17
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:13
Јunaci našeg doba
(6/21)
serija
21:00
Beogradski fantom
domaći film
22:45
Dnevnik 3
23:14
Svilena toga 2
(5/6)
serija
00:04
Јunaci našeg doba
(6/21)
R
serija
00:49
Beogradski fantom
R
domaći film
02:14
Dnevnik 2
R
02:44
Istorija fudbala
(2/5)
R
dokumentarni program
03:39
Svijet brzine
R
emisija o automobilima (258.)
04:09
I dalje radimo non-stop
(3/34)
R
serija
04:38
I dalje radimo non-stop
(4/34)
R
serija
05:07
Sreća je na tanjiru
(1/10)
R
dokumentarni program
05:33
Muzički spotovi
6. April, ponedjeljak
06:00
Više od ljubavi
(73/100)
R
serija
06:44
Muzički spotovi
07:00
Vijesti
07:05
Јutarnji program
09:00
Vijesti
09:08
Školski čas
1. razred - govor, izražavanje, stvaranje - Moja okolina
09:20
Školski čas
2. razred - matematika, srpski jezik, muzička kultura
09:50
Školski čas
3. razred - srpski jezik, matematika, muzička kultura, engleski jezik
10:20
Školski čas
4. razred - engleski jezik, srpski jezik, matematike, muzička kultura
10:50
Školski čas
5. razred - srpski jezik, matematika, engleski jezik, muzička kultura
11:20
Školski čas
6. razred - srpski jezik, engleski jezik, demokratija
12:00
Dnevnik 1
12:28
Kuhinjica
12:29
Školski čas
7. razred - matematika, fizika, engleski jezik
12:49
Školski čas
8. razred - matematika, matematika, fizika, engleski jezik
13:19
Školski čas
9. razred - srpski jezik, srpski jezik, fizika, engleski jezik
14:00
Vijesti
14:08
Više od ljubavi
(74/100)
serija
14:53
Јelena
(14/110)
R
serija
15:39
Tržnice: Put u stomak grada
(5/14)
dokumentarni program
16:31
Kuhinjica
R
17:00
Srpska danas
17:48
Hronika Semberije i Majevice
18:19
Јelena
(15/110)
serija
19:04
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:10
Istine i laži 2
(31/77)
serija
20:52
Aktuelno
22:10
Dnevnik 3
22:40
Slijedi novac
(16/20)
serija
23:40
Holivud Hajts
(7/80)
omladinska serija
00:23
Istine i laži 2
(31/77)
R
serija
01:03
Srpska danas
R
01:48
Hronika Semberije i Majevice
R
02:18
Dnevnik 2
R
02:48
Aktuelno
R
03:48
Slijedi novac
(16/20)
R
serija
04:47
Holivud Hajts
(7/80)
R
omladinska serija
05:29
Muzički spotovi
7. April, utorak
06:00
Više od ljubavi
(74/100)
R
serija
06:44
Muzički spotovi
07:00
Vijesti
07:05
Јutarnji program
09:00
Vijesti
09:08
Školski čas
1. razred - govor, izražavanje, stvaranje - Moja okolina
09:23
Školski čas
2. razred - matematika, srpski jezik, muzička kultura
09:53
Školski čas
3. razred - priroda i društvo, srpski jezik, matematika
10:23
Školski čas
4. razred - srpski jezik, matematika, priroda i društvo
10:53
Školski čas
5. razred - srpski jezik, matematika, poznavanje društva, likovna kultura
11:23
Školski čas
6. razred - matematika, matematika, istorija, fizičko vaspitanje
12:00
Dnevnik 1
12:30
Kuhinjica
12:32
Školski čas
7. razred - srpski jezik, srpski jezi, istorije, fizičko vaspitanje
12:57
Školski čas
8. razred - srpski jezik, hemija, istorija, fizičko vaspitanje
13:27
Školski čas
9. razred - matematika, hemija, istorija, fizičko vaspitanje
14:00
Vijesti
14:11
Više od ljubavi
(75/100)
serija
14:56
Јelena
(15/110)
R
serija
15:42
Tržnice: Put u stomak grada
(6/14)
dokumentarni program
16:35
Kuhinjica
R
17:00
Srpska danas
17:50
Hronika Potkozarja
18:16
Јelena
(16/110)
serija
19:01
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:09
Istine i laži 2
(32/77)
serija
20:50
Uzdizanje mašina
(2/10)
dokumentarna serija
22:00
Dnevnik 3
22:29
Slijedi novac
(17/20)
serija
23:28
Holivud Hajts
(8/80)
omladinska serija
00:12
Istine i laži 2
(32/77)
R
serija
00:52
Tržnice: Put u stomak grada
(6/14)
R
dokumentarni program
01:44
Uzdizanje mašina
(2/10)
R
dokumentarna serija
02:30
Srpska danas
R
03:15
Hronika Potkozarja
R
03:40
Dnevnik 2
R
04:10
Slijedi novac
(17/20)
R
serija
05:08
Holivud Hajts
(8/80)
R
omladinska serija
05:50
Muzički spotovi
8. April, srijeda
06:00
Više od ljubavi
(75/100)
R
serija
06:44
Muzički spotovi
07:00
Vijesti
07:05
Јutarnji program
09:00
Vijesti
09:08
Školski čas
1. razred - - govor, izražavanje, stvaranje - Moja okolina
09:23
Školski čas
2. razred - matematika, srpski jezik, likovna kultura, pravoslavna vjeronauka
09:53
Školski čas
3. razred - srpski jezik, matematika, likovna kultura, pravoslavna vjeronauka
10:23
Školski čas
4. razred - srpski jezik, matematika, likovna kultura, pravoslavna vjeronauka
10:53
Školski čas
5. razred - srpski jezik, matematika, poznavanje prirode, pravoslavna vjeronauka
11:23
Školski čas
6. razred - srpski jezik, njemački jezik, muzička kultura, italijanski jezik
12:00
Dnevnik 1
12:30
Kuhinjica
12:32
Školski čas
7. razred - matematika, njemački jezik, muzička kultura, italijanski jezik
12:57
Školski čas
8. razred - matematika, njemački jezik, muzička kultura, italijanski jezik
13:27
Školski čas
9. razred - srpski jezik, njemački jezik, muzička kultura, italijanski jezik
14:00
Vijesti
14:11
Više od ljubavi
(76/100)
serija
14:56
Јelena
(16/110)
R
serija
15:42
Tržnice: Put u stomak grada
(7/14)
dokumentarni program
16:34
Kuhinjica
R
17:00
Srpska danas
17:50
Hronika Hercegovine
18:16
Јelena
(17/110)
serija
19:02
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:09
Istine i laži 2
(33/77)
serija
20:49
Aktuelno
22:00
Dnevnik 3
22:29
Slijedi novac
(18/20)
serija
23:29
Holivud Hajts
(9/80)
omladinska serija
00:11
Istine i laži 2
(33/77)
R
serija
00:52
Tržnice: Put u stomak grada
(7/14)
R
dokumentarni program
01:44
Srpska danas
R
02:29
Hronika Hercegovine
R
02:54
Dnevnik 2
R
03:24
Aktuelno
R
04:19
Slijedi novac
(18/20)
R
serija
05:17
Holivud Hajts
(9/80)
R
omladinska serija
05:59
Muzički spotovi
9. April, četvrtak
06:00
Više od ljubavi
(76/100)
R
serija
06:44
Muzički spotovi
07:00
Vijesti
07:05
Јutarnji program
09:00
Vijesti
09:08
Školski čas
1. razred - - govor, izražavanje, stvaranje - Moja okolina
09:23
Školski čas
2. razred - matematika, srpski jezik, priroda i društvo
09:53
Školski čas
3. razred - srpski jezik, matematika, priroda i društvo
10:23
Školski čas
4. razred - matematika, srpski jezik, priroda i društvo
10:53
Školski čas
5. razred - srpski jezik, matematika, poznavanje društva, fizičko vaspitanje
11:23
Školski čas
6. razred - matematika, osnovi informatike, likovna kultura, ruski jezik
12:00
Dnevnik 1
12:28
Kuhinjica
12:31
Školski čas
7. razred - srpski jezik, osnovi informatike, likovna kultura, ruski jezik
12:56
Školski čas
8. razred - srpski jezik, osnovi informatike, likovna kultura, ruski jezik
13:26
Školski čas
9. razred - matematika, osnovi informatike, likovna kultura, ruski jezik
14:00
Vijesti
14:09
Više od ljubavi
(77/100)
serija
14:57
Јelena
(17/110)
R
serija
15:43
Tržnice: Put u stomak grada
(8/14)
dokumentarni program
16:35
Kuhinjica
R
17:00
Srpska danas
17:50
Panorama Istočnog Sarajeva
18:15
Јelena
(18/110)
serija
19:01
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:08
Istine i laži 2
(34/77)
serija
20:51
Pečat
politički magazin
22:05
Dnevnik 3
22:34
Slijedi novac
(19/20)
serija
23:33
Holivud Hajts
(10/80)
omladinska serija
00:15
Istine i laži 2
(34/77)
R
serija
00:55
Tržnice: Put u stomak grada
(8/14)
R
dokumentarni program
01:47
Srpska danas
R
02:32
Panorama Istočnog Sarajeva
R
02:57
Dnevnik 2
R
03:27
Pečat
R
politički magazin
04:22
Slijedi novac
(19/20)
R
serija
05:21
Holivud Hajts
(10/80)
R
omladinska serija