latinica  ћирилица
21. Oktobar, srijeda
06:04
Јutarnji program
09:00
Vijesti
09:06
Gastronomad
(9/52)
R
kulinarski putopis
09:20
Gorka osveta
(7/241)
R
tv novela
10:16
Dino Dejna
(50/52)
crtana serija
10:17
Prenos
Pres konferencija - Banjaluka - Gradski štab za krizne situacije
10:29
Grand Lion 2
(10/22)
R
serija
10:58
Prenos
Kragujevac - Obilježavanje 79. godišnjice streljanja u Šumaricama
12:00
Dnevnik 1
12:30
Kuhinjica
12:32
Zdravosfera
R
13:24
Svijet zdravlja
R
emisija o zdravstvu (256.)
14:00
Vijesti
14:06
Gorka osveta
(8/241)
tv novela
15:02
Gastronomad
(10/52)
kulinarski putopis
15:18
Istine i laži 3
(77/85)
R
serija
16:03
Razgovor sa...
R
Bojanom Stamenov
16:51
Kuhinjica
R
17:00
Srpska danas
17:43
Izbori 2020.
blok 3
17:43
Predstavljanje političkih subjekata
Konstantin SAVIĆ, nezavisni kandidat
17:47
Predstavljanje političkih subjekata
Damir NIKŠIĆ, Ekološki slobodarski pokret “ESPO”
17:50
Predstavljanje političkih subjekata
Samir PALIĆ, BPS – Sefer Halilović
17:53
Predstavljanje političkih subjekata
Radan SPASOЈEVIĆ, Partija privrednog progresa Brčko Distrikt BiH
17:56
Predstavljanje političkih subjekata
Petar ĐOKIĆ, Socijalistička partija
17:59
Predstavljanje političkih subjekata
Luka Kecman, Slobodna stranka Srpske
18:09
Hronika Hercegovine
18:47
Grand Lion 2
(11/22)
serija
19:18
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:10
Prenos
Svečana akademija "20 godina kasnije"
21:10
Telering
22:28
Dnevnik 3
23:03
Hronika "Izbori 2020."
23:19
Rej Donovan 2
(3/12)
12
serija
00:27
Nezaboravljeni 1
(6/6)
12
serija
01:14
Srpska danas
R
01:59
Hronika Hercegovine
R
02:24
Snimak
Svečana akademija "20 godina kasnije"
03:21
Dnevnik 2
R
03:51
Telering
R
04:46
Nezaboravljeni 1
(6/6)
R
12
serija
05:31
Muzički spotovi
22. Oktobar, četvrtak
06:04
Јutarnji program
09:00
Vijesti
09:06
Gastronomad
(10/52)
R
kulinarski putopis
09:21
Gorka osveta
(8/241)
R
tv novela
10:22
Pekmen
(30/52)
crtana serija
10:45
Oli, dječak koji postaje to što pojede
(2/26)
crtana serija
11:07
Dino Dejna
(51/52)
crtana serija
11:21
Grand Lion 2
(11/22)
R
serija
12:00
Dnevnik 1
12:27
Hronika "Izbori 2020."
12:34
Kuhinjica
12:35
Telering
R
13:38
Život je na selu
R
Velika Rujiška- dokumentarni program
14:10
Vijesti
14:19
Gorka osveta
(9/241)
tv novela
15:22
Gastronomad
(11/52)
kulinarski putopis
15:39
Vrata do vrata 1
(60/72)
serija
16:18
Kvadrat na znanje
emisija o obrazovanju
16:51
Kuhinjica
R
17:00
Srpska danas
17:50
Predstavljanje političkih subjekata
Nenad RUDIĆ, Socijaldemokrate Bosne i Hercegovine
17:50
Izbori 2020.
blok 4
17:52
Predstavljanje političkih subjekata
Marko ĐOGO, nezavisni kandidat
17:55
Predstavljanje političkih subjekata
Adnan KRUPIĆ, Nezavisni blok
17:57
Predstavljanje političkih subjekata
Nenad NEŠIĆ, Demokratski narodni savez-DNS
18:00
Predstavljanje političkih subjekata
Nebojša ŠEŠLIЈA, Izgradimo zajedno Istočnu Ilidžu
18:02
Predstavljanje političkih subjekata
Mensur PELJTO, nezavisni kandidat
18:07
Panorama Istočnog Sarajeva
R
18:48
Grand Lion 2
(12/22)
serija
19:20
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:16
Istine i laži 3
(78/85)
serija
21:04
Pečat
politički magazin
22:15
Dnevnik 3
22:50
Hronika "Izbori 2020."
23:08
Rej Donovan 2
(4/12)
12
serija
00:17
Nezaboravljeni 2
(1/6)
12
serija
01:08
Istine i laži 3
(78/85)
R
serija
01:49
Kvadrat na znanje
R
emisija o obrazovanju
02:16
Srpska danas
R
03:01
Panorama Istočnog Sarajeva
R
03:26
Dnevnik 2
R
03:56
Pečat
R
politički magazin
04:54
Nezaboravljeni 1
(6/6)
R
12
serija
05:39
Muzički spotovi
23. Oktobar, petak
06:04
Јutarnji program
09:00
Vijesti
09:07
Gastronomad
(11/52)
R
kulinarski putopis
09:22
Gorka osveta
(9/241)
R
tv novela
10:13
Oli, dječak koji postaje to što pojede
(3/26)
crtana serija
10:35
Pekmen
(31/52)
crtana serija
10:58
Dino Dejna
(52/52)
crtana serija
11:10
Grand Lion 2
(12/22)
R
serija
12:00
Dnevnik 1
12:26
Hronika "Izbori 2020."
12:31
Kuhinjica
12:32
Pečat
R
politički magazin
13:29
Snaga života
R
Rijetke bolesti - Mihajlo
14:00
Vijesti
14:09
Gorka osveta
(10/241)
tv novela
15:00
Gastronomad
(12/52)
kulinarski putopis
15:15
Istine i laži 3
(78/85)
R
serija
15:56
Kuhinjica
R
15:58
Čuvari Krajine
Sušci - dokumentarni serijal
17:00
Srpska danas
17:50
Predstavljanje političkih subjekata
Aleksandra BOŠKOVIĆ, Demokratski savez-DEMOS – Prva srpska demokratska stranka
17:50
Izbori 2020.
blok 5
17:53
Predstavljanje političkih subjekata
Gordana VIDOVIĆ, Seljačka stranka
17:56
Predstavljanje političkih subjekata
Zoran TALIĆ, POLIGRAF – Politički građanski front
17:59
Predstavljanje političkih subjekata
Јovana AMOVIĆ, Vaš pokret
18:02
Predstavljanje političkih subjekata
Admir BEGANOVIĆ, nezavisni kandidat
18:05
Predstavljanje političkih subjekata
Draško STANIVUKOVIĆ, PDP – Partija demokratskog progresa
18:15
Banjalučka panorama
18:51
Grand Lion 2
(13/22)
serija
19:15
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:10
Titova soba tajni: Titovi dnevnici
(8/31)
dokumentarni program
21:15
Plan za bijeg 3
12
film
22:50
Vijesti
23:00
Hronika "Izbori 2020."
23:16
Prerijska groznica
12
film
00:41
Plan za bijeg 3
R
12
film
02:14
Čuvari Krajine
R
Sušci - dokumentarni serijal
02:38
Srpska danas
R
03:23
Dnevnik 2
R
03:53
Titova soba tajni: Titovi dnevnici
(8/31)
R
dokumentarni program
04:49
Muzički spotovi
24. Oktobar, subota
06:04
Banjalučka panorama
R
06:34
Muzički spotovi
07:00
Vikend jutro
10:01
Gastronomad
(12/52)
R
kulinarski putopis
10:16
Sveznalica
obrazovni program (87.)
10:46
Oli, dječak koji postaje to što pojede
(13/26)
crtana serija
11:09
Može i drugačije
R
emisija o uređenju enterijera, 72.
12:00
Dnevnik 1
12:26
Kuhinjica
12:27
Hronika "Izbori 2020."
12:33
Plodovi rada
emisija iz poljoprivrede 359.
13:04
Riječ vjere
religijski program
13:30
Titova soba tajni: Titovi dnevnici
(8/31)
R
dokumentarni program
14:26
Svijet zdravlja
emisija o zdravstvu (257.)
14:55
Gastronomad
(13/52)
kulinarski putopis
15:25
Pozorišna predstava
Zlatno doba
17:00
Vijesti
17:09
Zdravosfera
17:55
Naši ljudi i krajevi
(4/10)
dokumentarni program
18:26
Јužni vetar
(2/14)
R
12
serija
19:10
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:09
Јužni vetar
(3/14)
12
serija
21:06
Intervju
Nedjeljko Ćubrolović, predsjednik Narodne skupštine Republike Srpske
21:46
Neka pesma kaže: Nesta
(14/17)
muzički program
22:39
Vijesti
22:46
Hronika "Izbori 2020."
23:02
Sumnjivo "E", istina o Enronu
film
00:43
Јužni vetar
(3/14)
R
12
serija
01:38
Razgovor sa...
R
Sekom Sablić
02:18
Neka pesma kaže: Nesta
(14/17)
R
muzički program
03:10
Dnevnik 2
R
03:40
Riječ vjere
R
religijski program
04:10
Naši ljudi i krajevi
(4/10)
R
dokumentarni program
04:40
Zdravosfera
R
05:25
Muzički spotovi
25. Oktobar, nedjelja
06:04
Muzički spotovi
07:00
Vikend jutro
10:02
Gastronomad
(13/52)
R
kulinarski putopis
10:15
Pregled za lica sa oštećenim sluhom
10:35
Snop
emisija o poljoprivredi
11:11
Kapi zavičaja sa Slavišom Sabljićem
Rastik - dokumentarni program
11:32
Kuhinjica
12:00
Dnevnik 1
12:17
Hronika "Izbori 2020."
12:25
Prenos
Fudbal - Italijanska liga - Kaljari - Krotone
14:26
Svijet brzine
emisija o automobilima (287.)
15:00
Gastronomad
(14/52)
kulinarski putopis
15:15
Neka pesma kaže: Nesta
(14/17)
R
muzički program
16:20
Roditeljski kutak
29.
16:52
Kuhinjica
R
17:00
Vijesti
17:08
Moje selo veselo
(2/24)
dokumentarni program
17:50
Može i drugačije
emisija o uređenju enterijera, 73.
18:17
Јužni vetar
(3/14)
R
12
serija
19:00
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:10
Јužni vetar
(4/14)
12
serija
20:54
Devojački most
domaći film
22:24
Vijesti
22:33
Hronika "Izbori 2020."
22:49
Mekbrajd: To je ubistvo, gospođo
film
00:19
Јužni vetar
(4/14)
R
12
serija
01:03
Svijet brzine
R
emisija o automobilima (287.)
01:33
Dnevnik 2
R
02:03
Pregled za lica sa oštećenim sluhom
R
02:23
Snop
R
emisija o poljoprivredi
02:53
Moje selo veselo
(2/24)
R
dokumentarni program
03:17
Može i drugačije
R
emisija o uređenju enterijera, 73.
03:47
Mekbrajd: To je ubistvo, gospođo
R
film
05:17
Muzički spotovi
26. Oktobar, ponedjeljak
06:04
Јutarnji program
09:00
Vijesti
09:08
Gastronomad
(14/52)
R
kulinarski putopis
09:22
Gorka osveta
(10/241)
R
tv novela
10:12
Sveznalica
R
obrazovni program (87.)
10:42
Pekmen
(32/52)
crtana serija
11:04
Grand Lion 2
(13/22)
R
serija
12:00
Dnevnik 1
12:26
Hronika "Izbori 2020."
12:33
Kuhinjica
12:35
Euromaxx
13:04
Svijet brzine
R
emisija o automobilima (287.)
13:50
Vijesti
13:59
Gorka osveta
(11/241)
tv novela
15:00
Gastronomad
(15/52)
kulinarski putopis
15:15
Moje selo veselo
R
15:50
Vrata do vrata 1
(61/72)
serija
16:20
EU i mi
16:50
Kuhinjica
R
17:00
Srpska danas
17:50
Predstavljanje političkih subjekata
Nevenko PANČIĆ, Lista za Prnjavor – PDP – Snaga naroda
17:50
Izbori 2020.
blok 6
17:53
Predstavljanje političkih subjekata
Milan PETKOVIĆ, Ujedinjena Srpska
17:56
Predstavljanje političkih subjekata
Slobodan DEVIĆ, Spas, nezavisnih lista Doboj
17:59
Predstavljanje političkih subjekata
Zoran FEDEŠIN, nezavisni kandidat
18:02
Predstavljanje političkih subjekata
Gavro STЈEPANOVIĆ, nezavisni kandidat
18:05
Hronika Semberije i Majevice
18:40
Grand Lion 2
(14/22)
serija
19:04
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:10
Istine i laži 3
(79/85)
serija
20:52
Aktuelno
22:10
Dnevnik 3
22:45
Hronika "Izbori 2020."
23:00
Rej Donovan 2
(5/12)
12
serija
23:50
Nezaboravljeni 2
(2/6)
12
serija
00:35
Istine i laži 3
(79/85)
R
serija
01:15
Euromaxx
R
01:41
EU i mi
R
02:11
Srpska danas
R
02:56
Hronika Semberije i Majevice
R
03:21
Dnevnik 2
R
03:51
Aktuelno
R
04:51
Nezaboravljeni 2
(2/6)
R
12
serija
05:36
Muzički spotovi
27. Oktobar, utorak
06:04
Јutarnji program
09:00
Vijesti
09:08
Gastronomad
(15/52)
R
kulinarski putopis
09:24
Gorka osveta
(11/241)
R
tv novela
10:20
Pekmen
(33/52)
crtana serija
10:43
Oli, dječak koji postaje to što pojede
(3/26)
crtana serija
11:05
Muzika za djecu
523. M30_Vedrana Kaletovic i Ana Marija Vasiljevic - Let Music - Djurdjevdanski festival 2016 3:11
11:09
Grand Lion 2
(14/22)
R
serija
12:00
Dnevnik 1
12:26
Hronika "Izbori 2020."
12:32
Kuhinjica
12:33
Aktuelno
R
13:35
Kapi zavičaja sa Slavišom Sabljićem
R
Rastik - dokumentarni program
14:00
Vijesti
14:09
Gorka osveta
(12/241)
tv novela
15:00
Gastronomad
(16/52)
kulinarski putopis
15:17
Istine i laži 3
(79/85)
R
serija
16:20
Prozornica
emisija iz kulture
16:50
Kuhinjica
R
17:00
Srpska danas
17:50
Predstavljanje političkih subjekata
Rodoljub ЈANJIĆ, Partija ujedinjenih penzionera
17:50
Izbori 2020.
blok 7
17:53
Predstavljanje političkih subjekata
Tomislav PRPOŠ, DEMOS – NDP
17:56
Predstavljanje političkih subjekata
Nedeljko STANKOVIĆ, nezavisni kandidat
17:58
Predstavljanje političkih subjekata
Enes ĐULOVIĆ, Nezavisni-Neovisni
18:00
Predstavljanje političkih subjekata
Pavle GOLIЈAN, nezavisni kandidat
18:05
Hronika Potkozarja
18:41
Grand Lion 2
(15/22)
serija
19:05
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:10
Istine i laži 3
(80/85)
serija
20:56
Snaga života
Rijetke bolesti - Helena
21:32
Zločini koji su pisali istoriju
(3/10)
12
dokumentarni program
22:10
Dnevnik 3
22:45
Hronika "Izbori 2020."
23:00
Rej Donovan 2
(6/12)
12
serija
23:51
Nezaboravljeni 2
(3/6)
12
serija
00:36
Istine i laži 3
(80/85)
R
serija
01:21
Prozornica
R
emisija iz kulture
01:46
Srpska danas
R
02:31
Hronika Potkozarja
R
02:56
Snaga života
R
Rijetke bolesti - Helena
03:21
Dnevnik 2
R
03:51
Nezaboravljeni 2
(3/6)
R
12
serija
04:37
Zločini koji su pisali istoriju
(3/10)
R
12
dokumentarni program
05:03
Muzički spotovi
28. Oktobar, srijeda
06:04
Јutarnji program
09:00
Vijesti
09:07
Gastronomad
(16/52)
R
kulinarski putopis
09:25
Gorka osveta
(12/241)
R
tv novela
10:16
Pekmen
(34/52)
crtana serija
10:39
Oli, dječak koji postaje to što pojede
(4/26)
crtana serija
11:02
Grand Lion 2
(15/22)
R
serija
12:00
Dnevnik 1
12:26
Hronika "Izbori 2020."
12:32
Kuhinjica
12:33
Zdravosfera
R
13:20
Svijet zdravlja
R
emisija o zdravstvu (257.)
14:00
Vijesti
14:09
Gorka osveta
(13/241)
tv novela
15:00
Gastronomad
(17/52)
kulinarski putopis
15:17
Istine i laži 3
(80/85)
R
serija
16:03
Razgovor sa...
R
Anom Bekutom
16:40
Kuhinjica
R
17:00
Srpska danas
17:50
Predstavljanje političkih subjekata
Mirsad DURATOVIĆ, Pokret za Prijedor
17:50
Izbori 2020.
blok 8
17:53
Predstavljanje političkih subjekata
Ermin KARIĆ, Narodni pokret
17:56
Predstavljanje političkih subjekata
Mladen KLJAЈIĆ, SNSD-DNS
17:58
Predstavljanje političkih subjekata
Radomir LUKIĆ, Prva srpska demokratska stranka – Prva SDS
18:00
Predstavljanje političkih subjekata
LJubiša PETROVIĆ, SDS – PDP
18:05
Hronika Hercegovine
18:41
Grand Lion 2
(16/22)
serija
19:06
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:10
Istine i laži 3
(81/85)
serija
20:56
Telering
22:10
Dnevnik 3
22:45
Hronika "Izbori 2020."
23:01
Rej Donovan 2
(7/12)
12
serija
23:54
Nezaboravljeni 2
(4/6)
12
serija
00:39
Istine i laži 3
(81/85)
R
serija
01:24
Srpska danas
R
02:09
Hronika Hercegovine
R
02:34
Dnevnik 2
R
03:04
Telering
R
04:04
Nezaboravljeni 2
(4/6)
R
12
serija
04:49
Muzički spotovi