30/07/2014 |  18:52 | Autor: TANЈUG

Јuniori Srbije ispustili pobjedu nad Špancima i polufinale EP

Muška juniorska rukometna reprezentacija Srbije nije uspela da se plasira u polufinale prvenstva Evrope u Austriji posto je danas u poslednjem kolu četvrtfinalne Grupe 1 odigrala protiv selekcije Španije nerješeno 20:20 (9:8).
Rukomet - Foto: ilustracija
RukometFoto: ilustracija

Nakon tri pobjede zaredom izabranici Aleksandra Brkovića zaustavljeni su u odlučujućem meču i zbog slabije gol-razlike ostali su trećeplasirani u grupi.
 Imali su gol viška na poluvremenu, ali su Španci u nastavku uspeli da nadoknade zaostatak i u dramatičnoj završnici utakmice izbore remi koji im je bio dovoljan za prolaz među četiri najbolja tima.
 Јuniori Srbije nisu iskoristili posljednji napad za pobjedu pošto su krenuli brzopleto, a Sretenović šest sekundi prije kraja slabo šutirao pored gola.
 U drugom meču Grupe 1 od 18 sati igraju Danska i Francuska.
 Tabela: Danska 4 boda, Španija 3, Srbija 3, Francuska 0.