24/01/2015 |  18:25 | Autor: RTRS

Čelzi i Siti ispali iz FA Kupa

Fubdaleri Čelzija i Mančester sitija poraženi u su četvrtom kolu FA Kupa.

Za senzaciju su se pobrinuli Bredfod i Midlsobro.

Bredford je eliminisao Čelzi na "Stemford Bridžu" rezultatom 4:2. Da će igrače Žozea Murinja zadesiti kastastrofa, nije se moglo znati nakon 37. minuta meča kada je Ramirez postigao gol za vođstvo "Plavaca" 2:0, da bi ssti do povremena smanjili na 2:1, a u nastavku došli do porptunog preokreta i velikog trijumfa.

Midlsboro je na "Etihadu" slavio protiv Mančester sitija. Goste je u 52. minutu u vođstvo doveo Bamford, da bi prolaz u narednu rundo Midlsborou donio Kike u nadoknadi.

Nastup u FA Kupu završio je i Totenhem, koji je nakon vođstva od 1:0 od 18. minutu protiv Lestera, primio dva gola u zadnjih 10 minuta meča i završio učešće u takmičenju.

Blekburn je na svom terenu eliminisao favorizovanog premijerligaša Svonsi rezultatom 3:1.