04/03/2015 |  22:29 | Autor: RTRS

Povreda Busketsa bacila sjenku na Barsino finale (VIDEO)

Barselona je prvi finalista španskog Kupa kralja.

Katalonci su nakon 3:1 na "Kamp Nou", slavili i večeras na "Madrigalu" protiv Viljareala istim rezultatom, te sa ukupnih 6:2 zasluženo prošli u finale.

Međutim, loša vijest za Barselonu je povreda Serhija Busketsa krajem prvog poluvremena. Naime, igrač Viljareala Pinja je krenuo na loptu, ali je umjesto toga nanio tešku povredu zadnjem veznom igraču Barselone.

Koliko je ozbiljna povreda Busketsa za sada je nepoznato.

Barselona je prva došla u vođstvo golom Nejamra već u trećem minutu susreta. Na 1:1 izjednačio je Santos u 39. minutu, da bi u nastavku pobjedu Barseloni donijeli Suarez i svojim drugim golom Nejmar.

Drugo polufinale igra se od 22 časa, a sastaju se Espanjol i Bilbao u kojoj gosti vode sa 1:0. Podsjećamo, prva utakmica ovih rivala okončana je bez pobjednika, rezultatom 1-1, a