15/04/2015 |  22:51 | Autor: RTRS

LŠ: Barsa i Porto pred polufinalom (VIDEO)

Fudbaleri Barselone savladali su gostima pari Sen Žermen rezultatom 3:1 u prvoj utakmici četvrtfinala Lige šampiona.

U drugoj četvrtfinalnoj utakmici, Porta je slavio na domaćem terenu protiv Bajerna takođe sa 3:1.

Barselona je na "Park prinčeva" došla u vođstvo golom Nejmara u 18. minutu utakmice, da bi Luis Suarez sa dva gola u nastavku povisio na 3:0 i ponio epitet junaka večerašnjeg duela. Јedini pogodak u mreži Barselone je autogol Matjea u 82. minutu susreta.

Desetkovani Bajern je poražen na "Dragau" i u revanšu će morati pokušati stići dva gola zaostatka. Dvostruki strijelac za Porto bio je Kvarežma u 4. i 10. minutu. Bavarci su do kraja prvog poluvremena uspjeli smanjiti rezultat na 2:1 golom Alkantare, da bi u 65. minutu DŽeskon Martinez postavio konačnih 3:1.

Revanš utakmice na rasporedu su 21. aprila.