03/05/2015 |  22:09 | Autor: RTRS

Mladost sa igračem manje do boda u Mostaru

Fudbaleri Mladosti iz Velike Obarske odigrali su bez golova (0:0) sa Zrinjskim u gostima u utakmici 25. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Utakmicu su obilježila tri isključenja. U 19. minutu isključeni su Radeljić (Zrinjski) i Čopin (Mladost), te su obje ekipe nastavile utakmicu sa igračem manje.

Mladost je od 79. minuta igrala s igračem manje, ali se rezultat do kraja utakmice nije mijenjao.

Mladost sada ima 21 bod i još uvijek je u zoni ispadanja, dok je Zrinjski nakon današnjeg remija na četvrtoj pozicija sa 51 bodom, jedim manje od trećeplasiranog Željezničara.

U posljednjoj utakmici kola, Široki Brijeg je na "Pecari" savladao Travnik sa 2:0 i tako ostao na jedan bod zaostatka za liderom prvenstva, ekipom Sarajeva.

Podsjećamo, u ranije odiranim utakmicama današnjeg programa Slavija je na svom terenu poražena od Sarajeva, dok je Radnik savladao Velež.