27/07/2015 |  19:38 | Autor: RTRS

Sarajevo lako savladalo Drinu

Fudbaleri Sarajeva savladali su Drinu ubjedljivim rezultatom 6:1 u posljednjoj utakmici prvog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Zvorničani su prvi stigli do vođstva golom Derića u 13. minutu utakmcie, da bi aktuelni šampion pogocima Benka i Alispahića preokrenuo rezultat i na odmor otišao sa prednošću.

U nastavku susreta "bordo" tim je sa nova dva gola Benka, te po jednim Velkoskog i Okića opravdao ulogu favorita u ovom meču i najavio da će i ove sezone biti jedan oda najozbiljnijih kandidata za titulu.

Podsjećamo, fudbaleri Borca su u derbiju kola savladali Željezničar sa 1:0, Slavija i Velež su podijelili bodove (1:1),Rudar je sa 3:0 bio bolji od Mladosti Doboj Kakanj, dok je Radnik ostvario pobjedu minimalnim rezultatom protiv Viteza (1:0).