02/08/2015 |  07:51 | Autor: RTRS

Istorijska pobjeda Novog Pazara nad Partizanom

Fudbaleri Novog Pazara savladali su Partizan sa 3:2, u utakmici trećeg kola Superlige Srbije.

Ekipa Novog Pazara je tako prvi put u svojoj istoriji savladala "crno-bijele" nanijevši im prvi poraz u sezoni.

Partizan je poveo golom Trujića u 12. minutu, ali Novi Pazar je brzo preokrenuo golovima Pavlovića i Aškovskog. "Crno-bijeli" su do poluvremena pogotkom Kojića uspjeli izjednačiti, ali je Aškovski u 71. minutu donio veliku pobjedu domaćim fudbalerima.

Ekipa Partizana ostala je na šest bodova iz prve tri utakmice.

I u preostalim duelima subotnjeg programa slavili su domaćini. OFK Beograd je sa 2:1 bio bolji od Voždovca, Rad je lako savladao Radnik iz Surdulice (4:1), Spartak je pobijedio Mladost iz Lučana 2:0, dok je Borca u Čačku slavio prootiv Čukaričkog minimalnim rezultatom 1:0.

Danas su na rasporedu posljednja dva duela trećeg kola, Јagodina - Metalac, Vojvodina - Јavor.