05/10/2015 |  21:23 | Autor: B92

Partizan promašio dva penala!

Fudbaleri Partizana opet su razočarali svoje navijače u Superligi, poraženi su od Čukaričkog 1:0, u nevjerovatnoj utakmici 12. kola u Humskoj 1.
Fudbaleri Partizana - Foto: AP
Fudbaleri PartizanaFoto: AP

Čukaričkom je pobjedu donio rezervista Lukas Pjasentin iz slobodnog udarca sa više od 30 metara, u 35. minutu.

Crno-bijeli su promašili dva penala u drugom poluvremenu, preko Grbića i Babovića, imali su i igrača više u posljednjih 20 minuta, ali nisu uspjeli da zatresu mrežu rivala.

Za razliku od Evrope gdje blista, Partizan je očajan u Srbiji, doživio je već četvrti poraz, ima samo jednu pobjedu u poslljdnjih pet kola, pa zaostaje čak 12 bodova za liderom Crvenom zvezdom.

Čukarički je dobio prvi put poslije dva kola i stigao do diobe šeste pozicije sa Novim Pazarom, a ima samo dva boda manje od crno-bijelih i Vojvodine.

Slijedi dvonedjeljna pauza u nacionalnom šampionatu zbog reprezentativnog termina, nakon čega Partizan gostuje Radniku u Surdulici, dok Čukarički dočekuje Јagodinu.