20/01/2018 |  19:18 ⇒ 21:01 | Autor: RTRS

Pobjede Јunajteda i Arsenala

Mančester junajted savladao je ekipu Barnlija sa 1:0, u meču 24. kola Premijer lige i zadržao drugo mesto na tabeli. Arsenal ubjedljiv protiv Kristal palasa 4:1, Milivojević jedini strijelac za goste.
Arsen Venger - Foto: Getty Images
Arsen VengerFoto: Getty Images

Gol Antonija Marsijala u 54. minutu bio je dovoljan Mančester junajtedu da se vrati na drugo mjesto na tabeli Premijer lige, sa tri boda više od Čelsija, koji je ranije bio bolji od Brajtona.

Barnli se još jednom pokazao kao neugodna ekipa, imao više udarac ka golu nego "đavoli", ali su izabranici Žozea Morinja osvojili nova tri boda i sada čekaju novi kiks Sitija.

Arsenal je odigrao furiozno prvo poluvrijeme protiv Kristal palasa, viđena su četiri gola u mreži Henesija – Monreal, Ivobi, Košćelni i Lakazet su bili strijelci.

Konačan rezultat na "Emirejtsu" postavio je srpski reprezentativac Luka Milivojević u 78. minutu utakmice.

Lester je sa 2:0 savladao ekipu Votforda, a strelci su bili, ko bi drugi, Vardi sa bele tačke i Marez.

Konačno je pobjedu zabilježila i ekipa Stouka, koja je sa 2:0 na svom terenu bila bolja od Hadersfilda, a golove su postigli Alen i Dijuf u drugom poluvremenu susreta.

U mečevima Everton – VBA i Vest Hem – Bornmut nije bilo pobjednika, a oba duela završena su rezultatom 1:1.