09/11/2018 |  20:12 ⇒ 20:17 | Autor: RTRS

Јelen Superliga: "Real sa Nišave" i dalje šiša!

Fudbaleri Radničkog iz Niša izvojevali su pobjedu na gostovanju kod Proletera u Novom Sadu (1:2) u premijernom meču 16. kola Јelen Super lige Srbije. Ovim trijumfom Radnički sada ima 37 bodova, šest manje od Zvezde, ali čak sedam više od trećeplasiranog Partizana.

Čović je doveo domaće u prednost u 14. minutu, Proleter je u tom periodu igre bio bolji, ali je u nastavku Radnički preuzeo sve konce igre i postigao dva gola u 68. i 69. minutu.

Prvo je Haskić iskoristio penal, da bi minut nakon toga Lambulić postigao autogol za pobjedu gostiju.

Ranđelović je imao kolosalnu priliku da postigne i treći gol za Radnički, ali nije uspio da u 89. minutu postigne gol, a samo minut kasnije je Јovanović pogodio prečku, Nišlije nisu imale sreće da postignu i treći gol na ovom meču.

"Vječiti" rivali ovog vikenda za protvnike imaju Radnički iz Surdulice (Partizan) i Dinamo iz Vranja (Crvena zvezda).