16/04/2019 |  20:49 ⇒ 20:55 | Autor: RTS

Zvezdina tri gola zalihe pred revanš u Lučanima

Crvena zvezda – Mladost 4:1 (1:0). Fudbaleri Crvene zvezde stekli su tri gola prednosti protiv Mladosti, u prvoj utakmici polufinala Kupa Srbije.
Crvena zvezda (foto: twitter.com/crvenazvezdafk) -
Crvena zvezda (foto: twitter.com/crvenazvezdafk)

Zvezda je igrala sa "pola snage", ali i to je bilo dovoljno da se četiri puta zatrese mreža gostiju.

Јedini gol u prvom poluvremenu postigao je mladi Dejan Јoveljić, dok je u nastavku viđena prava goleada.

Golom Dimića, Mladost je stigla do izjednačenja, ali taj pogodak kao da je probudio crveno-bijele, koji su zaigrali mnogo bolje u nastavku i postigli još tri gola.

Prvo je Milunović glavom zatresao mrežu Zečevića, a onda i Pavkov na asistenciju Bena. Konačan rezultat na meču postavio je Mirko Ivanić, koji je iskoristio jedan odbitak i proslijedio loptu u mrežu Mladosti.

Revanš meč na programu je 15. maja u Lučanima, dok se u drugom polufinalu sastaju Partizan i niški Radnički (prvi meč u srijedu u Beogradu).