15/11/2017 |  18:04 | Autor: RTRS

Crvena zvezda u četvrtfinalu Kupa Srbije

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se danas u četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su u Čačku pobijedili Borac sa 4:0.
Crvena zvezda (foto:crvebazvezda.com) -
Crvena zvezda (foto:crvebazvezda.com)

Zvezda je povela u trećem minutu golom Nemanje Milića, poslije dodavanja Luke Ilića. Drugi gol postigao je Aleksandar Pešić u 29. minutu, na asistenciju Milića, a treći Nenad Milijaš u 73. minutu. Konačan rezultat postavio je Pešić u 84. minutu iz jedanaesterca.

Crveno-bijeli su mogli ubjedljivije da pobijede, ali je u više navrata bio neprecizan Slavoljub Srnić, a Luka Ilić je pogodio stativu.

Borac je od 12. minuta igrao sa desetoricom igrača, pošto je isključen Miroljub Kostić, najvjerovatnije zbog prigovora.

Prije početka utakmice fudbaler Borca Lazar Obradović zaprosio je svoju devojku na terenu. Ona je pristala, a dobila je cvijeće i prsten.

Plasman u četvrtfinale danas su izborili i fudbaleri Mačve, koji su u Subotici poslije izvođenja jedanaesteraca pobijedili Spartak sa 6:5, nakon što je u regularnom dijelu bilo 1:1.

Posljednja utakmica osmine finala igra se od 18.30 kada će branilac trofeja Partizan na svom terenu dočekati Rad.