X

Za vaš uređaj je
dostupna aplikacija

latinica  ћирилица
17. Oktobar, četvrtak
06:00
Koncert za dobro jutro
domaća proizvodnja
09:00
emisija o obrazovanju
R
Govorimo srpski
09:20
Muzički program
09:45
emisija o obrazovanju
R
Srpska istorijska čitanka
10:07
emisija o obrazovanju
R
Srpska istorijska čitanka
10:27
Muzički program
10:56
Poslovne vijesti
11:00
Vijesti
11:02
DW -GLOBAL 3000
emisija o globalizaciji
11:30
Koncert
Oasis
12:57
Vijesti
13:01
Život je...
Vrbas - rijeka života
13:40
Poslovne vijesti
13:42
Boje našeg tima
emisija o sportu
14:32
Muzički program
15:00
Vijesti
15:02
DW -GLOBAL 3000
emisija o globalizaciji
15:28
Blog
15:34
emisija o obrazovanju
Srpska istorijska čitanka
15:56
emisija o obrazovanju
Srpska istorijska čitanka
16:16
Dokumentarni program
Mišarica-slijepi miševi
16:39
Muzički program
17:08
Koncert
DŽejms Braun
18:05
Poslovne vijesti
18:09
Dokumentarni film
Nisam bila pod staklenim zvonom
18:34
Puls života
emisija o zdravstvu
19:01
emisija o obrazovanju
Govorimo srpski
19:21
Blog
19:29
Dnevnik 2
20:00
Muzički program
20:15
Art mašina
emisija iz kulture
21:05
Crna udovica
(53/81)
serija
21:50
Crna udovica
(54/81)
serija
22:37
Ognjišta
Donja Dolina
23:01
Koncert
Avril Lavinj
18. Oktobar, petak
06:00
Koncert za dobro jutro
domaća proizvodnja
09:00
emisija o obrazovanju
R
Govorimo srpski
09:22
Muzički program
09:44
emisija o obrazovanju
R
Srpska istorijska čitanka
10:06
emisija o obrazovanju
R
Srpska istorijska čitanka
10:26
Muzički program
10:48
Poslovne vijesti
10:50
Blog
11:01
Vijesti
11:03
DW - DRIVE IT
emisija o automobilizmu
11:31
Koncert
Duran Duran
12:29
Ognjišta
Vuletić
12:54
Blog
13:01
Vijesti
13:03
Pećine Republike Srpske
Živi svijet pećina
13:46
Poslovne vijesti
13:48
Muzički program
14:09
Art mašina
R
emisija iz kulture
15:01
Vijesti
15:03
DW - DRIVE IT
R
emisija o automobilizmu
15:31
emisija o obrazovanju
Srpska istorijska čitanka
15:53
emisija o obrazovanju
Srpska istorijska čitanka
16:13
Ognjišta
Osojnica
16:35
Hronika Slavonije, Baranje i Zapadnog Srema
17:02
Dokumentarni program
Dah života
17:54
Poslovne vijesti
17:56
Blog
18:01
Muzički program
18:38
Kvadrat na znanje
emisija o obrazovanju
19:03
emisija o obrazovanju
Govorimo srpski
19:23
Blog
19:30
Dnevnik 2
20:01
Muzički program
20:16
Dokumentarni film
Radost življenja
20:56
Muzički program
21:18
Crna udovica
(53/81)
serija
22:03
Crna udovica
(54/81)
serija
22:48
Ognjišta
Mrakadol
23:09
Koncert
Pavaroti u Central parku
23:56
Blog
19. Oktobar, subota
06:00
Koncert za dobro jutro
domaća proizvodnja
09:02
Religijski program
Manastir - Papraća
09:28
UN - priče
Klimatske promjene
09:32
Muzički program
10:02
Dokumentarni program
10:31
Dokumentarni program
Semberci - Đukanovići
10:48
Muzički program
11:23
Tamo daleko
Srbi u Pragu
11:47
Dokumentarni film
Јadranka
12:58
Koncert
Van Gog
14:34
Muzički program
Klasika - emisija o klasičnoj muzici
14:49
Muzički program
Koncept- muzička emisija
15:06
Kapi zavičaja
dokumentarni serijal
15:31
Svijet brzine
emisija o automobilizmu
15:56
Prenos
Košarka - VTB liga - Lokomotiv - Uniks
17:57
emisija o obrazovanju
Darovi
18:39
emisija o obrazovanju
Darovi
19:19
Muzički program
19:29
Dnevnik 2
20:00
Muzički program
20:15
Rez
(13/52)
12
serija
20:39
Rez
(14/52)
12
serija
21:06
Koncert
Pink
21:58
Svetilnici
Pero Popović
22:34
Dokumentarni film
Iznad obruča
23:49
Blog
23:59
Koncert za dobro jutro
domaća proizvodnja
20. Oktobar, nedjelja
06:00
Koncert za dobro jutro
domaća proizvodnja
09:00
Religijski program
Manastir u Čajniču
09:21
emisija o obrazovanju
R
Darovi
10:03
emisija o obrazovanju
R
Darovi
10:43
Blog
10:49
Dokumentarni program
11:21
UN - priče
Portugal
11:25
Plodovi rada
emisija o poljoprivredi
11:50
Igrajući pjevajući
KUD "Sveti Sava" Banjaluka
12:32
Blog
12:41
Blago naroda
Muška janjska nošnja
12:55
Dokumentarni program
Semberci - Ivanov otkup roblja
13:15
Koncert
Delarano band
14:25
UN - priče
Portugal
14:27
Igrajući pjevajući
KUD "Drvar" Drvar
15:21
Tamo daleko
Srbi u Sloveniji
15:42
UN - priče
Pacifik tuna
15:45
Blog
15:53
Svijet zdravlja
emisija o zdravstvu
16:13
Kapi zavičaja
dokumentarni serijal
16:38
Dokumentarni program
Zašto brinuti
17:41
emisija o obrazovanju
Darovi
18:23
emisija o obrazovanju
Darovi
19:03
Mala evropa - emisija o nacionalnim manjinama
R
19:29
Dnevnik 2
20:00
Muzički program
20:15
Rez
(15/52)
12
serija
20:37
Rez
(16/52)
12
serija
21:00
Dokumentarni film
Bojenje vremena
21:57
Dokumentarni film
Put do slobode
23:07
Dokumentarni program
23:37
Muzički program
21. Oktobar, ponedjeljak
06:00
Koncert za dobro jutro
domaća proizvodnja
09:00
emisija o obrazovanju
R
Govorimo srpski
09:20
emisija o obrazovanju
R
Darovi
10:02
emisija o obrazovanju
R
Darovi
10:42
Blog
10:52
Poslovne vijesti
10:56
Vijesti
10:58
DW - TOMORROW TODAY
emisija o nauci i tehnologiji
11:27
Igrajući pjevajući
KUD " Potkozarje" Mašići
12:21
Dokumentarni program
12:51
Poslovne vijesti
12:53
Blog
13:00
Vijesti
13:02
Art mašina
R
emisija o kulturi
13:49
Poslovne vijesti
13:51
Koncert
Rori Galager
15:02
Vijesti
15:04
DW - TOMORROW TODAY
R
emisija o nauci i tehnologiji
15:30
Igrajući pjevajući
KUD " Mladost" Pale
16:18
emisija o obrazovanju
Srpska istorijska čitanka
16:38
emisija o obrazovanju
Srpska istorijska čitanka
17:00
Dokumentarni program
17:35
Ognjišta
Štivor
17:57
Poslovne vijesti
17:59
Blog
18:07
Dokumentarni program
Šampion štula
18:34
Muzički program
19:06
emisija o obrazovanju
Govorimo srpski
19:30
Dnevnik 2
20:01
Muzički program
20:16
Post faktum
21:06
Crna udovica
(55/81)
serija
21:51
Crna udovica
(56/81)
serija
22:36
Ognjišta
Čivčije Osječanske
22:56
Zelena patrola
emisija o ekologiji
23:24
Pravoslavlje
Manastir - Veselinje
23:46
Blog
23:58
Koncert za dobro jutro
R
domaća proizvodnja
22. Oktobar, utorak
06:00
Koncert za dobro jutro
09:00
emisija o obrazovanju
R
Govorimo srpski
09:20
Nidžo radoznalac
R
Od cvijeta do meda
09:39
Muzički program
10:00
Sjednica Narodne skupštine Republike Srpske
prenos
15:00
DW- EUROMAXX
magazin
15:25
emisija o obrazovanju
Srpska istorijska čitanka
15:45
emisija o obrazovanju
Srpska istorijska čitanka
16:05
Dokumentarni program
16:35
Muzički program
17:00
Sjednica Narodne skupštine Republike Srpske
prenos
20:01
Muzički program
20:15
LJudovanje
tok šou
21:05
Crna udovica
(57/81)
serija
21:50
Crna udovica
(58/81)
serija
22:35
Ognjišta
Paležnica
23:01
Koncert
Santana
23. Oktobar, srijeda
06:00
Koncert za dobro jutro
domaća proizvodnja
09:00
emisija o obrazovanju
R
Govorimo srpski
09:20
emisija o obrazovanju
R
Srpska istorijska čitanka
09:42
emisija o obrazovanju
R
Srpska istorijska čitanka
10:02
Sjednica Narodne skupštine Republike Srpske
prenos
15:02
DW -SHIFT
15:14
Muzički program
15:34
Dokumentarni program
16:05
emisija o obrazovanju
Srpska istorijska čitanka
16:27
emisija o obrazovanju
Srpska istorijska čitanka
16:47
Muzički program
17:00
Sjednica Narodne skupštine Republike Srpske
prenos
20:02
Muzički program
20:17
Boje našeg tima
emisija o sportu
21:07
Crna udovica
(57/81)
serija
21:52
Crna udovica
(58/81)
serija
22:37
Ognjišta
Selo Cerovica
22:57
Koncert
Krim
23:51
Blog
24. Oktobar, četvrtak
06:00
Koncert za dobro jutro
domaća proizvodnja
09:00
emisija o obrazovanju
R
Govorimo srpski
09:20
emisija o obrazovanju
R
Srpska istorijska čitanka
09:42
emisija o obrazovanju
R
Srpska istorijska čitanka
10:02
Sjednica Narodne skupštine Republike Srpske
prenos
15:02
DW -GLOBAL 3000
emisija o globalizaciji
15:28
Blog
15:34
Igrajući pjevajući
KUD "Petar kočić" Nova Topola
16:29
emisija o obrazovanju
Srpska istorijska čitanka
16:51
emisija o obrazovanju
Srpska istorijska čitanka
17:11
Dokumentarni program
Mišarica-slijepi miševi
17:38
Koncert
DŽejms Braun
18:36
Puls života
emisija o zdravstvu
19:01
emisija o obrazovanju
Govorimo srpski
19:21
Blog
19:29
Dnevnik 2
20:00
Muzički program
20:15
Art mašina
emisija iz kulture
21:05
Crna udovica
(59/81)
serija
21:50
Crna udovica
(60/81)
serija
22:37
Ognjišta
Donja Dolina
23:02
Dokumentarni program
Škola peleografije
23:33
Muzički program