X

Za vaš uređaj je
dostupna aplikacija

latinica  ћирилица
12. Novembar, utorak
06:00
Koncert za dobro jutro
09:00
emisija o obrazovanju
R
Govorimo srpski
09:20
Muzički program
09:41
emisija o obrazovanju
R
Srpska istorijska čitanka
10:03
emisija o obrazovanju
R
Srpska istorijska čitanka
10:23
Muzički program
10:37
Blog
10:47
Poslovne vijesti
10:51
Muzički program
11:00
Vijesti
11:02
DW- EUROMAXX
magazin
11:30
Koncert
Rod Stjuart
12:27
Dokumentarni program
13:00
Vijesti
13:02
Blog
13:10
Muzički program
13:31
Post faktum
R
14:16
Poslovne vijesti
14:20
Dokumentarni program
14:48
Blog
15:00
Vijesti
15:02
Život je...
ćutanje nije zlato
15:29
DW- EUROMAXX
magazin
15:54
emisija o obrazovanju
Srpska istorijska čitanka
16:16
emisija o obrazovanju
Srpska istorijska čitanka
16:36
Dokumentarni program
17:06
Pećine Republike Srpske
Drevne pećine
17:45
Muzički program
17:55
Prenos
Košarka - Fiba liga šampiona - Paok - Brindizi
19:55
Prenos
Košarka - Fiba liga šampiona - Mornar - Peristeri
21:57
Ognjišta
Paležnica
22:23
Dokumentarni program
22:53
Blog
22:56
Dokumentarni film
LJudi sa deponije
23:30
Muzički program
13. Novembar, srijeda
06:00
Koncert za dobro jutro
domaća proizvodnja
09:01
emisija o obrazovanju
R
Govorimo srpski
09:21
emisija o obrazovanju
R
Srpska istorijska čitanka
09:43
emisija o obrazovanju
R
Srpska istorijska čitanka
10:05
Blog
10:15
Dokumentarni program
10:37
Poslovne vijesti
10:40
Muzički program
11:00
Vijesti
11:04
DW -SHIFT
11:16
Koncert
Chuck Berry
12:35
Pravoslavlje
Manastir Tavna
12:57
Vijesti
12:59
Igrajući pjevajući
KUD " Hercegovina " Popovo Polje
13:55
Poslovne vijesti
13:57
Dokumentarni program
14:10
LJudovanje
R
15:00
Vijesti
15:02
DW -SHIFT
15:14
Dokumentarni program
15:46
emisija o obrazovanju
Srpska istorijska čitanka
16:08
emisija o obrazovanju
Srpska istorijska čitanka
16:28
Blog
16:35
Muzički program
16:55
Prenos
Košarka - Fiba liga šampiona - Nižnji Novgorod - Nimburk
18:55
Muzički program
19:07
emisija o obrazovanju
Govorimo srpski
19:29
Dnevnik 2
20:00
Muzički program
20:25
Prenos
Košarka - Fiba liga šampiona - Dinamo Sasari - Strazbur
22:27
Ognjišta
Selo Cerovica
22:50
Dokumentarni film
Srnetica, moj mrtvi grad
23:19
Muzički program
23:54
Blog
14. Novembar, četvrtak
06:00
Koncert za dobro jutro
domaća proizvodnja
09:00
emisija o obrazovanju
R
Govorimo srpski
09:22
emisija o obrazovanju
R
Srpska istorijska čitanka
09:44
emisija o obrazovanju
R
Srpska istorijska čitanka
10:04
Muzički program
10:33
Poslovne vijesti
10:37
Dokumentarni program
11:00
Vijesti
11:02
DW -GLOBAL 3000
emisija o globalizaciji
11:30
Koncert
Bon DŽovi
12:53
Blog
13:03
Vijesti
13:07
Dokumentarni program
Pecija
13:35
Ognjišta
Priboj
13:57
Poslovne vijesti
13:59
Boje našeg tima
emisija o sportu
14:49
Muzički program
15:00
Vijesti
15:02
DW -GLOBAL 3000
emisija o globalizaciji
15:28
Blog
15:34
Igrajući pjevajući
KUD "Pelagić " Banjaluka
16:30
emisija o obrazovanju
Srpska istorijska čitanka
16:52
emisija o obrazovanju
Srpska istorijska čitanka
17:15
Koncert
Rori Galanger
18:16
Poslovne vijesti
18:19
Dokumentarni film
Vrelo selo vodopada
18:34
Prozornica
R
emisija iz kulture
19:01
emisija o obrazovanju
Govorimo srpski
19:21
Blog
19:29
Dnevnik 2
20:00
Muzički program
20:15
Art mašina
emisija iz kulture
21:05
Bijela robinja
(11/62)
serija
21:46
Bijela robinja
(12/62)
serija
22:27
Ognjišta
Osojnica
22:49
Dokumentarni film
Godine s pjesmom
23:59
Koncert za dobro jutro
R
domaća proizvodnja
15. Novembar, petak
06:00
Koncert za dobro jutro
domaća proizvodnja
09:00
emisija o obrazovanju
R
Govorimo srpski
09:20
emisija o obrazovanju
R
Srpska istorijska čitanka
09:42
emisija o obrazovanju
R
Srpska istorijska čitanka
10:02
Muzički program
10:15
Dokumentarni program
10:47
Poslovne vijesti
10:49
Blog
11:00
Vijesti
11:02
DW - DRIVE IT
emisija o automobilizmu
11:30
Koncert
Duran Duran
12:28
Ognjišta
Štivor
12:53
Blog
13:00
Vijesti
13:02
Pećine Republike Srpske
Živi svijet pećina
13:45
Poslovne vijesti
13:47
Muzički program
14:08
Art mašina
R
emisija iz kulture
15:00
Vijesti
15:02
DW - DRIVE IT
R
emisija o automobilizmu
15:30
emisija o obrazovanju
Srpska istorijska čitanka
15:52
emisija o obrazovanju
Srpska istorijska čitanka
16:12
Ognjišta
Osojnica
16:33
Hronika Slavonije, Baranje i Zapadnog Srema
17:00
Dokumentarni program
Otisak u vremenu - remenari
17:35
Poslovne vijesti
17:37
Svetilnici
Vlado Milošević
18:18
Kvadrat na znanje
emisija o obrazovanju
18:43
Muzički program
19:05
emisija o obrazovanju
Govorimo srpski
19:25
Blog
19:30
Dnevnik 2
20:01
Muzički program
20:16
Dokumentarni film
Spavajte mladaći
21:04
Bijela robinja
(13/62)
serija
21:47
Bijela robinja
(14/62)
serija
22:29
Ognjišta
Tnionica
22:45
Koncert
Chuck Berry
16. Novembar, subota
06:00
Koncert za dobro jutro
domaća proizvodnja
09:00
UN - priče
Bangladeš
09:04
Igrajući pjevajući
KUD " Čajavec" Banjaluka
10:08
Dokumentarni program
10:35
UN - priče
Bangladeš
10:41
Dokumentarni program
Semberci - Prosvjećivanje Đede Kecmanovića
10:56
Muzički program
11:19
Tamo daleko
Srbi u Makedoniji
11:43
Blog
11:53
Dokumentarni film
Čovjek sa filmskom kamerom Vertov
13:00
Koncert
Dejvid Bovi
14:30
Blago naroda
Antička zbirka
14:46
UN - priče
Bangladeš
14:50
Muzički program
Klasika - emisija o klasičnoj muzici
15:05
Muzički program
Koncept- muzička emisija
15:20
Dokumentarni film
Biti ili ne Ivan Hiti
16:14
UN - priče
Bangladeš
16:18
Kapi zavičaja
dokumentarni serijal
16:43
Svijet brzine
emisija o automobilizmu
17:10
Koncert
Ket Stivens
17:52
emisija o obrazovanju
Darovi
18:33
emisija o obrazovanju
Darovi
19:13
Muzički program
19:29
Dnevnik 2
20:00
Muzički program
20:13
Rez
(29/52)
12
serija
20:36
Rez
(30/52)
12
serija
21:00
U prolazu
Lidija Bojinović - violinistkinja
21:23
Koncert
Avril Lavinj
22:23
Dokumentarni film
Јadranka
23:34
Dokumentarni program
Očevi i sinovi - Porodica Unčanin
17. Novembar, nedjelja
06:00
Koncert za dobro jutro
domaća proizvodnja
09:00
emisija o obrazovanju
R
Darovi
09:42
emisija o obrazovanju
R
Darovi
10:22
Muzički program
10:42
Dokumentarni program
11:14
Ognjišta
Kakmuž
11:31
Muzički program
11:55
UN - priče
Mijanmar
12:02
Plodovi rada
emisija o poljoprivredi
12:27
Blago naroda
Praistorijski period
12:43
Dokumentarni program
Semberci - Ivanov otkup roblja
13:03
Koncert
Deep Purple
14:47
UN - priče
Mijanmar
14:52
Blog
14:55
Prenos
Košarka - VTB liga - Lokomotiva Kubanj - Kalev
16:55
Svijet zdravlja
emisija o zdravstvu
17:15
Kapi zavičaja
dokumentarni serijal
17:42
emisija o obrazovanju
Darovi
18:24
emisija o obrazovanju
Darovi
19:04
UN - priče
Mijanmar
19:08
Muzički program
19:29
Dnevnik 2
20:00
Muzički program
20:13
Rez
(31/52)
12
serija
20:37
Rez
(32/52)
12
serija
21:00
Dokumentarni film
Bojenje vremena
21:55
Koncert
Kristina Agilera
22:55
Svetilnici
Vladika Platon
23:32
Dokumentarni program
18. Novembar, ponedjeljak
06:00
Koncert za dobro jutro
domaća proizvodnja
09:00
emisija o obrazovanju
R
Darovi
09:42
emisija o obrazovanju
R
Darovi
10:22
Blog
10:26
Muzički program
10:56
Poslovne vijesti
11:00
Vijesti
11:02
DW - TOMORROW TODAY
emisija o nauci i tehnologiji
11:31
Igrajući pjevajući
KUD " Sretenje " - Rogatica
12:25
Dokumentarni program
12:55
Poslovne vijesti
12:59
Vijesti
13:01
Art mašina
R
emisija o kulturi
13:48
Poslovne vijesti
13:50
Koncert
DŽejms Braun
14:47
Dokumentarni program
15:00
Vijesti
15:02
DW - TOMORROW TODAY
R
emisija o nauci i tehnologiji
15:28
Igrajući pjevajući
KUD " Opanak " Borkovići
16:19
emisija o obrazovanju
Srpska istorijska čitanka
16:41
emisija o obrazovanju
Srpska istorijska čitanka
17:03
Dokumentarni program
17:37
Ognjišta
Štivor
17:59
Poslovne vijesti
18:01
Blog
18:09
Dokumentarni program
LJudi sa deponije
18:44
Muzički program
19:08
emisija o obrazovanju
Govorimo srpski
19:30
Dnevnik 2
20:01
Muzički program
20:16
Post faktum
21:06
Bijela robinja
(15/62)
serija
21:48
Bijela robinja
(16/62)
serija
22:30
Pravoslavlje
Manastir - Veselinje
22:52
Koncert
Rod Stjuart
23:51
Blog
23:59
Koncert za dobro jutro
R
domaća proizvodnja
19. Novembar, utorak
06:00
Koncert za dobro jutro
09:00
emisija o obrazovanju
R
Govorimo srpski
09:20
Muzički program
09:41
emisija o obrazovanju
R
Srpska istorijska čitanka
10:03
emisija o obrazovanju
R
Srpska istorijska čitanka
10:23
Muzički program
10:37
Blog
10:47
Poslovne vijesti
10:51
Muzički program
11:00
Vijesti
11:02
DW- EUROMAXX
magazin
11:30
Koncert
DŽordž Majkl
12:27
Dokumentarni program
13:00
Vijesti
13:02
Blog
13:10
Muzički program
13:31
Post faktum
R
14:16
Poslovne vijesti
14:20
Dokumentarni program
14:48
Blog
15:00
Vijesti
15:04
DW- EUROMAXX
magazin
15:31
Dokumentarni program
Obećanje
15:46
emisija o obrazovanju
Srpska istorijska čitanka
16:06
emisija o obrazovanju
Srpska istorijska čitanka
16:26
Dokumentarni program
16:56
Pećine Republike Srpske
Drevne pećine
17:35
Muzički program
17:55
Prenos
Košarka - Fiba liga šampiona - Riga - Tenerife
19:55
Muzički program
20:25
Prenos
Košarka - Fiba liga šampiona - Manresa - Ostende
22:26
Bijela robinja
(17/62)
serija
23:09
Bijela robinja
(18/62)
serija
23:50
Blog
23:57
Koncert za dobro jutro
R
domaća proizvodnja