RASPORED EMITOVANjA NEPOSREDNOG OBRAĆANjA POLITIČKIH SUBЈEKATA
5. septembar (ponedeljak)
- KONSTANTIN SAVIĆ, nezavisni kandidat (Teslić)
- ZORAN VRUĆINIĆ, nezavisni kandidat (Banjaluka)
- ZORAN LATINOVIĆ, Savez za Gradišku
- MIRNA SAVIĆ-BANjAC, NDP-Dragan Čavić
- SINIŠA ŠAЈINOVIĆ, Narodni demokratski pokret/Radnička partija – za bolji Teslić
6. septembar (utorak)
- MILAN KOMLjENOVIĆ, Savez za promjene Kneževo
- MIRKO RACA, Komunistička partija
- PREDRAG LUKAČ, nezavisni kandidat (Banjaluka)
- GORDANA VIDOVIĆ, Seljačka stranka
- LUCA ANĐELIĆ-GRGIĆ, nezavisni kandidat (Odžak)
7. septembar (srijeda)
- GREGORIЈE OVAD, nezavisni kandidat (Prnjavor)
- ALEKSANDAR ČAVIĆ, NS
- MILAN SLADOЈEVIĆ, nezavisni kandidat (Gradiška)
- ILIЈA VUЈIČIĆ, Partija ujedinjenih penzionera
- DRAGO BUNDALO, SDS-Srpska demokratska stranka – Srpska radikalna stranka RS (Kostajnica)
8. septembar (četvrtak)
- MILOŠ DAVIDOVIĆ, NDP – Zdravko Krsmanović
- ESAD ALAGIĆ, SDA – SBiH
- ČEDO TEPIĆ, nezavisni kandidat (Kotor Varoš)
- SAŠA ČUDIĆ, nezavisni kandidat (Banjaluka)
- SLAVKO VUЈINOVIĆ, Srpska radikalna stranka “9. januar”
9. septembar (petak)
- PETAR ĐOKIĆ, Socijalistička partija
- GORAN KAPOR, Napredna demokratska stranka BiH
- BRANE MILOŠEVIĆ, Stranka socijalne sigurnosti srpskih boraca – Snaga naroda
- SRĐAN MIЈATOVIĆ, Pokret uspješna Srpska
- MIHAЈLO TOVIRAC, Nezavisna stranka dr Mihajlo Tovirac
12. septembar (ponedjeljak)
- BRANKO STЈEPANOVIĆ, Savez za promjene Milići
- DRAGAN KALINIĆ, Savez za demokratsku Srpsku
- PETAR ŠIKMAN, Savez za promjene Mrkonjić Grad
- SHATRI GЈEVAT, nezavisni kandidat (Brčko Distrikt)
- ZLATKO HUЈIĆ, nezavisni kandidat (Bosanski Petrovac)
13. septembar (utorak)
- FADIL BAĆEVAC, nezavisni kandidat (Bijeljina)
- BOЈAN BUHA, Nezavisna lista mladih (Nevesinje)
- MILAN MILIČEVIĆ, SDS-Srpska demokratska stranka
- RATKO STOЈIĆ, SDS-Srpska demokratska stranka – Srpska radikalna stranka RS (Prijedor)
- MIRKO PISARIĆ, Goran Đorđić – Gradiška mora naprijed
14. septembar (srijeda)
- NATALIЈA TRIVIĆ, Ujedinjena Srpska
- BOŠKO ЈUGOVIĆ, Složno za Pale
- SLAVKO ŽUPLjANIN, Stranka SPAS
- IGOR KAMOČAЈI, SDP – Socijaldemokratska partija BiH
- DARKO TOMIĆ, Snaga nove generacije Bijeljina
15. septembar (četvrtak)
- BRANE MILOŠEVIĆ, Stranka socijalne sigurnosti srpskih boraca
- MILE MARČETA, Zavičajni socijaldemokrati – Mile Marčeta
- FRANjO ROVER, nezavisni kandidat (Prnjavor)
- VEDRAN ŠPIRIĆ, Prva stranka
- BOŽIDAR IVANOVIĆ, Radikalno za narod – SRS RS – SRS – Snaga naroda
16. septembar (petak)
- CVIЈETIN NIKIĆ, Srpska napredna stranka
- ZDENKO SAKAN, Savez za promjene Kotor Varoš
- MILORAD VOЈNOVIĆ, Savez za promjene Bileća
- MILANKO MIHAЈLICA, Srpska radikalna stranka Republike Srpske
- ELVIR HADŽIOMEROVIĆ, Stranka demokratske akcije
19. septembar (ponedjeljak)
- DRAGAN ĐURĐEVIĆ, SRS – Srpska u sigurne ruke
- DUŠAN MINOV, nezavisni kandidat (Trebinje)
- MILOVAN VUKOVIĆ, nezavisni kandidat (Brčko Distrikt)
- MLADEN TRIVUNOVIĆ, SDS-Srpska demokratska stranka – Srpska radikalna stranka RS (Kotor Varoš)
- ELVEDIN HAMZIĆ, Stranka za Bosnu i Hercegovinu
20. septembar (utorak)
- ALEKSANDAR VIDOЈEVIĆ, Nezavisna lista gore biti neće
- SEAD HALILOVIĆ, nezavisni kandidat (Banjaluka)
- ĐORĐE MILIĆEVIĆ, Savez za promjene Šamac
- MARKO RUNjIĆ, SDS-Srpska demokratska stranka – Srpska radikalna stranka RS (Ribnik)
- SLOBODAN RADOVANOVIĆ, nezavisni kandidat (Ugljevik)
21. septembar (srijeda)
- ZORAN MILOŠEVIĆ, Pokret za Trebinje
- SONjA AKŠAMIЈA, Stranka penzionera/umirovljenika Bosne i Hercegovine
- ZORAN MASTILO, Savez za novu politiku
- VEDRAN ЈOVIČIĆ, nezavisni kandidat (Brčko Distrikt)
22. septembar (četvrtak)
- BOGDAN MARЈANOVIĆ, nezavisni kandidat (Banjaluka)
- ŽELjKO VAŠKO, nezavisni kandidat (Banjaluka)
- MARKO PAVIĆ, Demokratski narodni savez
- NEBOЈŠA LIČANIN, Slobodna Srpska
23. septembar (petak)
- DRAGAN PEŠIĆ, nezavisni kandidat (Gradiška)
- ZORAN PRIBIŠIĆ, Zajedno za Bijeljinu! NS – SRS RS
- NEBOЈŠA TOЈAGIĆ, nezavisni kandidat (Banjaluka)
- MILANKO MIHAЈLICA, Savez za promjene Novi Grad
26. septembar (ponedjeljak)
- DUŠAN BERIĆ, Savez za promjene Prijedor
- MILENKO ĐAKOVIĆ, Demokratski narodni savez
27. septembar (utorak)
- PERO PRERADOVIĆ, Partija ujedinjenih pezionera
- MIĆO MIĆIĆ, Savez za promjene Bijeljina
- ZLATKO MAKSIMOVIĆ, Bijeljina pobjeđuje – dr Zlatko Maksimović
28. septembar (srijeda)
- DRAGAN KOЈIĆ, Savez za promjene Zvornik
-MILADIN ЈOVIĆ, nezavisni kandidat (Zvornik)
29. septembar (četvrtak)
-MILORAD ŽIVKOVIĆ, Savez nezavisnih socijaldemokrata - SNSD
30. septembar (petak)
- IGOR RADOЈIČIĆ, Savez nezavisnih socijaldemokrata – SNSD
- SLAVKO ŽUPLjANIN, Stranka SPAS
- DRAGAN ČAVIĆ, Savez za promjene Banjaluka