07/03/2015 |  20:13 | Autor: B92

Zvezda u derbiju kola bolja od Vojvodine

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Vojvodinu na stadionu Rajko Mitić rezultatom 3:0 u derbi meču 18. kola Јelen Superlige.

Zvezda je ovom pobjedom smanjila zaostatak za liderom prventva Partizanom na četiri boda, koji je nešto ranije slavio u Novom Sadu protiv Donjeg Srema.

Tim Nenada Lalatovića je poveo već u petom minutu, kada je DŽošua Parker praktično "ukrao" gol Aleksandru Katajiu, a čini se da se tom prilikom aktiviro iz ofsajda. Reprezentativac Antigve i Barbude je pola časa kasnije duplirao prednost domaćih.

Pitanje pobjednika riješio je Luka Јović, svojim prvencem na "Rajku Mitiću", poslije sedam minuta igre u nastavku.

Duel u Beogradu protekao je u rođendanskom raspoloženju, jer je domaćin slavio 70, a gost 101. rođendan kluba.