21/08/2017 |  08:06 | Autor: RTRS

Šou Nejmara u Parizu: Dva gola i dvije asistencije (VIDEO)

Fudbaleri Pari Sen Žermena ubedljivo su pobijedili ekipu Tuluza sa 6:2, a pravi spektakl na Parku Parčeva priredio je najskuplji fudbaler svijeta Nejmar.
Nejmar - Foto: AFP
NejmarFoto: AFP

Brazilac je sa dva gola i dve asistencije obilježio svoj debi na stadionu u Parizu.

U uzbudljivom meču gosti su poveli u 18. minutu preko Gradela, a onda je Nejmar u 31. minutu izjednačio, da bi četiri minuta kasnije asistirao Rabioti za preokret.

Do kraja prvo polvremena, domaćini su uspjeli da sačuvaju prednost, da bi u nastavku ostali bez igrača manje na terenu.

Marko Verati zaradio je drugi žuti u 69. minutu, ali to nije smetalo Parižanima da povećaju prednost.

To su učinili preko Kavanija, koji je u 75. minutu postigao pogodak iz penala, ali je tri minuta kasnije Žulijen uzvratio za 3:2.

A onda, u posljednjih deset minuta uslijedio je "teror" Parižana.

Prvo je Pastore u 82. minut na asistenciju Di Marije zatreesao mrežu protivnika, da bi dva minuta kasnije Nejmar ponovo asistirao Kurzavi za 5:2, a u 90. stavio tačku na ovaj meč prelijepim golom za konačnih 6:2.