18/02/2018 |  16:19 | Autor: RTRS

Partizan preokretom u finišu do pobjede u Lučanima

Mladost-Partizan 1:2 (0:0). Fudbaleri Partizana uspjeli su da poslije preokreta savladaju Mladost u Lučanima i zadrže korak za liderom prvenstva Crvenom zvezdom, koja ima devet bodova prednosti.
Partizan (foto: partizan.rs) -
Partizan (foto: partizan.rs)

Fudbaleri Partizana uspjeli su da u finišu stignu do pobjede u Lučanima. Mladost je vodila do 86. minuta, a onda su u tri munuta crno-bijeli uspjeli da postignu dva gola i preokrenuo rezultat. Poslije vodećeg gola Mladost je prvo ostala bez Tumbasevića, drugi žuti karton, a nakon izjednačenja dva žuta je zaradio i Јovanović pa su domaći meč završili sa devet igrača.

U meču koji su domaći završili sa dvojicom igrača manje poslije isključenja Јanka Tumbasevića i Petra Јovanovića, Mladost je povela golom Predraga Pavlovića u 70. minutu, a Partizan je preokrenuo preko Marka Јevtovića u 86. i autogolom Miloša Šatare u 89. minutu.

Ovom pobjedom Partizan je vratio zaostatak od devet bodova za Crvenom zvezdom i napravio lijepu uvertiru pred revanš meč protiv Viktorije koji se igra u četvrtak u Češkoj.

Nešto ranije Radnički je u Nišu savladao Bačku 3:0.