05/10/2018 |  21:44 ⇒ 21:46 | Autor: RTS

Partizan ubjedljiv protiv Voždovca

Fudbaleri Partizana ubjedljivo su sa 4:0 savladali ekipu Voždovca na svom stadionu u meču 11. kola Superlige Srbije.
Partizan - Voždovac (Foto: partizan.rs) -
Partizan - Voždovac (Foto: partizan.rs)

Crno-bijeli odigrali su odličan meč pred svojim navijačima, pošto su kontrolisali tempo i bili bolji od protivnika gotovo svih 90 minuta.

Nakon početnog ispitivanja snaga, Partizan je poveo u 19. minutu. Nakon kornera koji je izveo Pantić, Miletić je odlično reagovao i najbolje se snašao u gužvi u petercu rivala smjestivši loptu u mrežu.

Od tog trenutka crno-bijeli su zaigrali konkretnije i lakše dolazili u izglednije situacije pred gol protivnika.

Na poluvrijeme Partizan je otišao sa dva gola prednosti, pošto je u 41. minutu uigranu akciju iz prekida krunisao Zakarić, koji je odloženu loptu Nikolića preciznim udarcem poslao od stative u gol protivnika.

U drugom poluvremenu igralo se u znatno sporijem ritmu, ali su ponovo viđena dva pogotka, oba u mreži Voždovca.

Prvo je Zakarić postigao drugi gol u 72. minutu, kada je nakon indirektnog udarca i dodavanja Pantića snažno šutirao i ponovo matirao golmana Ilića.

Konačnih 4:0 postavio je Đorđe Ivanović u poslednjim momentima susreta, kada je preciznim udarcem sa ivice šesnaesterca postigao gol.

Partizan je upisao sedmu pobjedu u 11 odigranih utakmica i sa 24 boda trenutno zauzima drugu poziciju.

Voždovac se sa 11 osvojenih bodova nalazi na 11. mestu.