24/10/2018 |  18:09 ⇒ 18:16 | Autor: B92

U19 LŠ: Poraz Zvezde od Liverpula

Mladi fudbaleri Crvene zvezde izgubili su od Liverpula 2:1, na gostovanju u trećem kolu U19 Lige šampiona.

Fudbaleri Zvezde uzrasta do 19 godina vodili su od 75. minuta novim, trećim golom u takmičenju sjajnog Dejana Јoveljića, vodili do posljednjeg minuta, ali su ostali bez ijednog boda u nadoknadi vremena.

Golman Gordić je u minut prije kraja odbranio šut Luisa iz penala, ali ga je već u sljedećem Kamačo savladao udarcem sa 20 metara.

Deprimirani igrači Zvezde nisu izdržali pritisak u nadoknadi vremena, u drugom minutu Vilijams glavom poslije prekida postiže novi gol za "redse" za veliki preokret domaćina.

Crveno-bijeli su tako doživjeli drugi poraz golom u završnici meča, pa su posljednji u grupi C sa samo jednim bodom, dok je Liverpul lider sa sedam bodova.

U sljedećem kolu Zvezdini omladinci dočekuju Liverpul, 6. novembra.