08/01/2011 | 12:11 | Autor: RTS
AL-SADR POZVAO NA OTPOR
Irački šiitski vođa Moktada al-Sadr pozvao svoje pristalice da se odupru "američkoj okupaciji" Iraka i naglasio da Iračani ne smiju da ratuju između sebe. Al-Sadr se vratio u Irak ove nedjelje, poslije četiri godine izgnanstva.
