05/11/2019 |  20:53 ⇒ 20:58 | Autor: RTRS

LŠ: Barseloni samo bod, Lajpcigu tri

U prvim mečevima 4. kola Liga šampiona, Barselona i Slavija iz Praga odigrali su bez golova (0:0), dok je Lajpcig slavio u gostima kod Zenita (0:2).

Loše igre Barselone nastavljene su i dalje, pa je "Nou Kamp" prisustvovao senzaciji i velikom bodu češkog šampiona Slavije, koja je uspjela da odoli Mesiju i društvu, i dođe do drugog boda u grupi F. Barsa je i dalje prva sa osam bodova na svom kontu, ali navijači sasvim sigurno nisu zadovoljni posljednjim izdanjima katalonskog kluba.

U drugom meču Lajpcig je odnio sva tri boda iz Rusije. Deme je donio prednost Nijemcima u četvrom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena, a konačan rezultat postavio je Sabitcer u 63. minutu.

Lajpcig sada ima devet bodova, i gotovo je obezbijedio prolazak dalje, dok je Zenit ostao na četiri.