26/02/2020 |  23:55 | Autor: RTS

Mitrović tragičar pa heroj (VIDEO)

Fudbaleri Fulama savladali su na svom stadionu ekipu Svonsija sa 1:0, a jedini strijelac je bio srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović.
Aleksandar Mitrović (foto: facebook.com/FulhamFC) -
Aleksandar Mitrović (foto: facebook.com/FulhamFC)

Ekipa Fulama upisala je važnu pobjedu nad Svonsijem u borbi za što bolji plasman u engleskom Čempionštipu, a u prvom planu bio je srpski napadač Aleksandar Mitrović.

Reprezentativac Srbije mogao je da bude tragičar za Fulam, pošto je promašio jedanaesterac u 88. minutu pri rezultatu 0:0.

Mitrović je uspio da se iskupi u sudijskoj nadoknadi, pošto je u 94. minutu zatresao mrežu Svonsija i donio Fulamu pobjedu i tri boda.

Ekipa iz Londona zauzima treću poziciju na tabeli sa 60 bodova, pet manje od Lidsa, a devet manje od Vest Bromiča.

Mitrović je najbolji strijelac drugog po rangu takmičenja u Engleskoj sa 23 postignuta gola.