06/06/2020 |  21:20 | Autor: Agencije

Spartak bolji od Partizana, Zvezda lako sa Radnikom (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde rutinski su savladali Radnik (4:1), dok je Partizan poražen u Subotici od Spartaka (3:2) u mečevima 28. kola Linglong Superlige Srbije.

Domaća ekipa, fudbaleri Spartaka su golovima Nemanje Nikolića i Stefana Denkovića uspjeli da savladaju beogradski Partizan rezultatom 3:2.

Partizanov igrač pobijedio Partizan (foto:Srdjan Stevanovic/Starsportphoto)

Nikolić je, inače, fudbaler Partizana koji je na pozajmici u Spartaku i tako je praktično Partizanov igrač donio Spartaku pobjedu protiv Partizana.

Za "crno-bijele", strijelac je bio Filip Stevanović oba puta, prvi put u 12. minutu, a drugi put u 44. minutu utakmice.

Zvezda je još u prethodnom kolu ovjerila titulu, ali je sada imala priliku da je pobjedom proslavi pred nešto manje od 15.000 najvatrenijih pristalica.

Utakmicu je obilježio 17-godišnji Andrija Radulović, talentovani mladi igrač "crveno-bijelih" koji je na poluvremenu ušao na teren, upisao debi, a u završnici i prvi gol u karijeri. Strijelci za Zvezdu još su bili Pankov, Babić i Simić, dok je za goste pogodio Makarić.