28/07/2020 |  07:42 ⇒ 07:44 | Autor: RTS

Bogdanović režirao preokret protiv Klipersa, Јokić bez poena (VIDEO)

Malo po malo, Sakramento Kingsi počinju da liče na sebe. Nakon lošijeg prvog poluvremena, probudili su se u drugom i pobijedili Los Anđeles Kliperse 106:102 u pripremnoj utakmici pred nastavak NBA sezone.

Sa druge strane, Denver je izgubio od Orlanda sa 114:100 u meču u kojem Јokić nije postizao poene.

Bogdan Bogdanović nije bio mnogo agresivan u prve dvije utakmice Kingsa, ali se "popravio" protiv Klipersa i postigao je 21 poen.

Pored dobrog šuta iz igre (7/15), Bogdan je imao i četiri skoka i tri asistencije.

Nemanja Bjelica nije bio poenterski raspoložen, te je meč završio sa svega tri poena, ali je ta ubačena trojak u finišu (tačnije na 26 sekundi pre kraja) bila možda i ključna za trijumf.

Kod poraženih Klipers Pol DŽordž 19 poena, Markus Moris 18 a Kavaj Lenard 17.

Noćas su igrali i Denver Nagetsi Nikole Јokića, koji su skoro uspjeli da se vrate iz zaostatka od 21 poena, ali ipak nisu uspjeli da pobjede Orlando.

Rezultat na kraju je bio 114:110 za tim sa Floride, a  zaniljmivo je da je Јokić ostao bez poena za 23 minuta u igri!

Za Denver je debitovao DŽamal Marej koji je zavrio meč sa 23 poena, uz četiri skoka.

Orlando je uspio da pretvori 21 izgubljenu loptu Denvera u 27 poena.