28/10/2020 |  08:40 ⇒ 08:41 | Autor: B92

Nova pobjeda Paunovića, Reding nezaustavljiv

Srpski trener Veljko Paunović nastavlja da bilježi sjajne rezultate u Čempionšipu.
Veljko Paunović - Foto: TANЈUG
Veljko PaunovićFoto: TANЈUG

Paunović je sa Redingom ostvario šestu pobjedu u sedmom meču najjače druge lige svijeta.

U sedmom kolu je Reding kao gost savladao Blekburn – 4:2 (3:1).

Poveo je Reding već u prvom minutu preko Meitea, a Armstrong je izjednačio u trećem minutu.

Olise je za 2:1 pogodio u 15, dok je Loren zatresao mrežu šampiona Premijer lige iz 1995. godine u 18. minutu.

Armstrong je u 66. minutu unio neizvjesnost, ali je Žoao stavio tačku na meč golom u 82. minutu.

Reding je do ovog meča primio samo jedan gol, ali i sada je to sjajno, s obzirom da su na sedam utakmica primili tri gola.

Prvi su ubjedljivo sa 22 osvojena boda, sedam više od drugoplasiranog Svonsija.

Drugi srpski menadžer u Čempionšipu Vladimir Ivić nije ostvario dobar rezultat.

Gostovao je ekipi koja do sada nije osvojila nijedan bod i upravo je njemu uzela bod.

Vikomb i Votford odigrali su 1:1 (0:0).

Sar je 52. minutu bio strijelac za Votford, dok je Stjuart za Vikomb pogodio u 66. minutu.