11/04/2021 |  18:15 ⇒ 18:37 | Autor: SRNA

Kozara lako do pobjede nad Јedinstvom

Fudbaleri Kozare iz Gradiške savladali su brčansko Јedinstvo sa 2:0 u posljednjem meču 22. kola Prve lige Republike Srpske.
Kozara - Јedinstvo - Foto: Facebook
Kozara - ЈedinstvoFoto: Facebook

Nakon što u prvih 45 minuta nije bilo golova, Kozara je otpor gostiju slomila u drugom poluvremenu i to u razmaku od svega sedam minuta.

Prvo je mrežu Brčaka pogodio Boris Raspudić u 53. minutu, a u 60. je postavljen konačan rezultat, kada je strijelac bio Aleksandar Malbašić.

Sa ova tri boda, ekipa iz Gradiške se učvrstila u sredini tabele, dok se Јedinstvo nalazi u velikim problemima, kako rezultatskim, tako i finansijsko-organizacionim i sve su prilike da će od sljedeće sezone igrati u nižem rangu, Drugoj ligi Republike Srpske.