11/04/2021 |  20:16 ⇒ 20:28 | Autor: SRNA

Krupa uzela bod u Širokom

Fudbaleri Krupe uzeli su bod u meču sa Širokim, koji će im dosta značiti u borbi za opstanak, dok je Široki ostao bez dva "planirana" boda u borbi za izlazak u Evropu, a rezultat je bio 2:2.
Krupa - Široki - Foto: Facebook
Krupa - ŠirokiFoto: Facebook

U Hercegovini je povela Krupa već u 16. minutu, pogotkom Nikole Dujakovića, ali svega tri minuta kasnije je poljski internacionalac u redovima Širokog, Mateuš Zakara, poravnao na 1:1, što je bio i rezultat poluvremena.

U nastavku mladi Kristijan Medić u 70. minutu donosi prednost domaćinu, međutim u 93. minutu Lazar Nikolić je šokirao sve u Širokom za veliki bod Krupe.

Ovo je tek treći bod - tri remija u šest proljećnih kola za Krupu, nikoga još nisu pobijedili i moraće da počnu da pobjeđuju, ako žele da ostanu u eliti, jer su sa ovim bodom i dalje na posljednjem mjestu tabele.

Široki će, kako stvari stoje, nastaviti veliku bitku za izlazak u Evropu zajedno sa Borcem, Zrinjskim, Veležom, Tuzlom Siti i Željezničarem, ako uspije tim sa "Grbavice" da se izvuče iz trenutne velike krize.

Od 19.00 časova održava se posljednji nedjeljni susret ovog kola, a u Banjaluci je Borac dočekao Olimpik.