02/06/2021 | 11:31 ⇒ 19:27 | Autor: RTRS
Uhapšeno sedam lica zbog neovlašćenog prometa opojnim drogama
Policijski službenici Uprave za organizovani i teški kriminalitet MUP-a Srpske pod nadzorom Tužilaštva BiH sprovode operativnu akciju kodnog naziva "Argentina", usmjerenu na otkrivanje krivičnog djela neovlašćeni promet opojnim drogama.

MUP - akcija Argentina (Foto: instagram.com)
Načelnica Odjeljenja za odnose sa javnošću, Mirna Miljanović, izjavila je da su u okviru ove akcije slobode lišena dva lica D.G. i S.D. kod kojih je pronađena opojna droga kokain.
Kako ATV nezvanično saznaje, uhapšeni su Siniša Dragičević i Danijel Gauk iz Banjaluke.
- Policijski službenici MUP-a Srpske u saradnji sa policijskim službenicima MUP-a Unsko-sanskog kantona pretresaju kuće i pomoćne objekte na dvije lokacije i četiri vozila, te su u nastavku akcije lišili slobode još pet lica - navela je Miljanovićeva.
View this post on Instagram
