06/10/2022 |  20:53 | Autor: B92

Crvena zvezda ubjedljiva protiv Ferencvaroša (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde pobijedili su Ferencvaroš na domaćem terenu rezultatom 4:1 u trećem kolu Lige Evrope.
Crvena zvezda (Foto: Tanjug/ Vladimir Šporčić) -
Crvena zvezda (Foto: Tanjug/ Vladimir Šporčić)

Golove za Zvezdu postigli su Kanga u 27. i 60., Mitrović u 35., Katai u 50. minuti, dok je pogodak za goste postigao Zakarijasen u 71. minuti igre.

Zvezda je pobjedom došla do prvih bodova ove sezone u Ligi Evrope i izjednačila se sa Trabzonsporom na trećoj poziciji Grupe H, dok je mađarski tim upisao prvi poraz.

Crveno-bijeli dominirali su praktično od prvog do posljednjeg minuta i odigrali jednu od najkvalitetnijih utakmica od početka sezone, a pobjedu je obolježilo nekoliko izuzetnih golova.

Izabranicima Miloša Milojevića ovo je bila četvrta uzastopna pobjeda u svim takmičenjima, a u narednom kolu Lige Evrope gostovaće u Mađarskoj.