22/11/2022 |  21:10 | Autor: TANЈUG

Poraz Zvezde od Zenita u prijateljskom meču

Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su danas od Zenita 3:1 u prijateljskom meču koji je odigran u Sankt Peterburgu na Gasprom Areni.
Zenit - Crven zvezda (FOTO: FK Crvena zvezda) -
Zenit - Crven zvezda (FOTO: FK Crvena zvezda)

U prvom poluvremenu beogradski klub je igrao bolje i imao više šansi iz kojih je došao i gol Ibrahima Mustafe u 23. minutu.

U drugih 45. minuta ruska ekipa je namentula svoj tempo i za 13 minuta postigla tri gola.

Prvo Aleks Sutormin u 61. minutu, potom Aleksandar Erokin u 64. minutu i Gustavo Mantuan koji je u 74. minutu postavio konačni rezultat.

Vezni igrač Crvene zvezde Ibrahim Mustafa izjavio je nakon meča da je srećan zbog prvog gola za "crveno-bijele".

- Srećan sam zbog pogotka. Ovo mi je prvenac u Zvezdinom dresu, tako da ću zauvijek pamtiti ovaj dan. Drago mi je što sam uspio da se upišem u strijelce protiv velikana kao što je Zenit - izjavio je ganski fudbaler.