

28/11/2022 | 10:07 ⇒ 11:09 | Autor: TANЈUG
Stojković odredio startnu postavu za Kamerun; Kostić i Maksimović u timu (FOTO/VIDEO)
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković odlučio je da Vanja Milinković-Savić, Strahinja Pavlović, Miloš Veljković, Nikola Milenković, Andrija Živković, Nemanja Maksimović, Saša Lukić, Sergej Milinković-Savić, Dušan Tadić, Filip Kostić i Aleksandar Mitrović budu u startnoj postavi za današnji meč protiv Kameruna u drugom kolu grupe G na Svjetskom prvenstvu u Kataru.

Tim Srbije (Foto: EPA/Ali Haider)
Stojković je odlučio da promijeni dvojicu igrača u odnosu na startnu postavu protiv Brazila. Maksimović i Kostić su zamijenili Nemanju Gudelja i Filipa Mladenovića.
U napad!
— Fudbalski savez Srbije | FA of Serbia (@FSSrbije) November 28, 2022
| #CMRSRB#FIFAWorldCup #SRB pic.twitter.com/O85u59boeJ
Selektor Kameruna Rigober Song odlučio se za sljedeći sastav: Onana, Tolo, Nkolu, Kasteljeto, Faj, Oum Žoe, Hongla, Angisa, Ekambi, Šupo-Moting, Mbuemo.
Tim Srbije za Kamerun.
— Fudbalski savez Srbije | FA of Serbia (@FSSrbije) November 28, 2022
| #CMRSRB#FIFAWorldCup #SRB pic.twitter.com/hDRjojirEE
Utakmica će biti odigrana od 11.00 sati na stadionu Al Јanub u Al Vakri.
Srbija je u prvom kolu poražena od Brazila 2:0, dok je Kamerun izgubio od Švajcarske 1:0.