04/02/2023 |  22:26 ⇒ 22:26 | Autor: RTRS

Borac slavio nakon velikog preokreta

Rukometaši Borca i Leotara odigrali su sjajnu utakmicu u Banjaluci i opravdali epitet derbija 16. kola Premijer lige. Banjalučani su slavili 23:22.
Rukometaši Borca - Foto: RTRS
Rukometaši BorcaFoto: RTRS

Nakon velike borbe i velikog preokreta, Borac je došao do pobjede pred oko 1.500 navijača.

Leotar je odigrao sjajno prvo poluvrijeme u kojem je preovladala igra u odbrani.

U prvih 30 minuta viđena je velika borba i čvrsta igra u odbrani, a u tim uslovima bolje su se snašli gosti iz Trebinja koji su stekli plus četiri. Imao je Leotar i pet golova viška početkom drugog poluvremena,ali rukometaši Borca su pronašli način da dođu do pobjede pred svojim navijačima.

Luka Kneževićje predvodio Borac sa pet golov, a šest u dresu Leotara postigao je Vladan Arizanović.