

30/09/2023 | 18:39 | Autor: Agencije
Mančester siti poražen od Vulverhemptona
Fudbaleri Vulverhemptona pobedili su danas ekipu Mančester sitija na domaćem terenu rezulatom 2:1 (1:0) u utakmici sedmog kola Premijer lige.

Vulverhempton-Mančester siti (Foto: EPA-EFE/Isabel Infantes EDITORIAL USE ONLY)
Klub iz Mančester je tako upisao drugi uzastopni poraz, pošto su u srijedu u utakmici Liga kupa izgubili od Njukasla rezultatom 1:0.
Prvo je autogol postigao Ruben Dijaš u 13. minutu, dok je Hvang Hi Čan bio precizan u 66. minutu za Vulvse.
Јedini gol za aktuelnog prvaka postigao je Hulijan Alvares u 58. minutu.
Fudbaleri Lutona zabilježili su prvu pobjedu u Premijer ligi, pošto su savladali ekipu Evertona sa 2:1.
Mančester junajted je još jednom negativno iznenadio svoje navijače i na domaćem terenu izgubio od Kristal Palasa rezultatom 1:0.
U ostalim utakmicama sedmog kola ostvareni su sljedeći rezultati: Bornmut - Arsenal 0:4, Njukasl - Barnli 2:0, Vest Hem - Šefild 2:0 i Aston Vila - Brajton 6:1.