

Siner bolji od Đokovića u drami od tri časa tenisa (VIDEO)

Po setovima je bilo 7:5, 6:7 (5), 7:6 (2).
Prava drama viđena je u ovom meču, Đoković je odlično servirao, ali Italijan nošen publikom uspio je da ostane u meču, i na kraju u tajbrejku trećeg seta dođe do pobjede, koja mu je gotovo obezbijedila nastup u polufinalu, dok će Đoković to tražiti u trećem kolu.
Srpski as je imao bolju statistiku, 20 as servisa, Siner 15, potom 46 direktnih poena, dok je Italijan sakupio 37, ali to Đokoviću nije pomoglo da izbjegne poraz, prvi u sudaru sa teniserom iz Italije.
Forehand so clean, it gets a @DjokerNole clap @janniksin #NittoATPFinals pic.twitter.com/9cUd3X7E4g
— Tennis TV (@TennisTV) November 14, 2023
Đoković će u trećem kolu Završnog mastersa igrati protiv Poljaka Huberta Hurkača, koji će zamjeniti Grka Stefana Cicipasa.
Strike a pose @DjokerNole #NittoATPFinals pic.twitter.com/0GOXqTub1R
— Tennis TV (@TennisTV) November 14, 2023
Naime, u prvom meču današnjeg dana Cicipas je zbog povrede nakon samo tri gema predao meč Runeu, a nedugo potom se i povukao sa Mastersa u Torinu.