latinica  ћирилица
21/11/2023 |  15:19 | Autor: RTRS

Nešić: MUP Srpske - institucija u koju građani imaju najviše povjerenja

Ministar bezbjednosti u Savjetu ministara Nenad Nešić čestitao je svim pripadnicima Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske slavu - Aranđelovdan, navodeći da u instituciju MUP-a građani imaju najviše povjerenja, koje je stečeno u Odbrambeno-otadžbinskom ratu kada su pripadnici MUP-a, zajedno sa Vojskom Srpske, čuvali i branili vjekovna ognjišta.
Nenad Nešić - Foto: RTRS
Nenad NešićFoto: RTRS

- Vječna slava i hvala svim pripadnicima MUP-a koji su svoje živote dali da bismo danas imali Republiku Srpsku - poručio je Nešić.

On je naglasio da je u miru povjerenje u MUP Srpske nadograđivano profesionalnim i požrtvovanim radom policajaca.

- Želim vam da nastavite nadograđivati već visoke profesionalne standarde MUP-a Republike Srpske i da imamo bezbjednu Srpsku u kojoj za policiju neće biti mnogo posla - poručio je Nešić u čestitki na društvenoj mreži Iks.