18/02/2024 |  17:21 ⇒ 17:26 | Autor: TANЈUG

Mitrović postigao dva gola za Al Hilal (VIDEO)

Fudbaleri Al Hilala pobijedili su danas na svom terenu ekipu Al Raeda rezultatom 3:1 u meču 20. kola Profesionalne lige Saudijske Arabije.
Aleksandar Mitrović (Foto: EPA-EFE/STRINGER) -
Aleksandar Mitrović (Foto: EPA-EFE/STRINGER)

Dva gola za Al Hilal postigao je srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović u trećem i 20. minutu. Јedan gol za Al Hilal dao je Kalidu Kulibali u 52. minutu. Јedini strijelac za goste bio je Amir Sajud u šestom minutu nadoknade vremena.

Mitrović se nalazi na drugom mjestu na listi strijelaca Profesionalne lige Saudijske Arabije sa 19 golova. Prvo mjesto drži fudbaler Al Nasra Portugalac Kristijano Ronaldo, koji je postigao 21 gol.

Mitrović je zamijenjen u 76. minutu. Za ekipu Al Hilala igrao je još jedan srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić, koji je zamijenjen u 58. minutu.

Al Hilal se nalazi na prvom mjestu na tabeli sa 56 bodova, a u narednom kolu gostovaće Al Etifaku. Al Raed je 14. na tabeli sa 19 bodova, a u narednom kolu gostovaće Al Rijadu.