25/02/2024 |  14:41 ⇒ 15:13 | Autor: Agencije

Dva gola i asistencija Dušana Vlahovića u pobjedi Јuventusa protiv Frozinonea (VIDEO)

Fudbaleri Јuventusa pobedili su danas u Torinu ekipu Frozinonea rezultatom 3:2 (2:2) u meču 26. kolu Serije A.
Dušan Vlahović (Foto: EPA/Alessandro Di Marco) -
Dušan Vlahović (Foto: EPA/Alessandro Di Marco)

Dva gola za Јuventus postigao je srpski reprezentativac Dušan Vlahović u trećem i 32. minutu. Strijelci za goste bili su Valid Čedira u 14. i Marko Brešijanini u 27. minutu.

Rezultatom 2:2 završeno je prvo poluvrijeme, a domaći tim je propustio nekoliko dobrih prilika u drugom dijelu meča. Torinski klub je stigao do trijumfa u samom finišu utakmice. Pobjedu Јuventusu doneo je Danijele Rugani u petom minutu nadoknade vremena na asistenciju Vlahovića, koji je odigrao cijeli meč za torinski klub.

U klubu iz Torina starter je bio još jedan srpski reprezentativac Filip Kostić, koji je zamijenjen u 62. minutu.

Јuventus je stigao do prve pobjede u Seriji A posle više od mjesec dana. Torinski klub je 21. januara u gostima pobijedio Leće 3:0, a potom je zabilježio dva remija i dva poraza u italijanskom prvenstvu.

Јuventus se trenutno nalazi na drugom mjestu na tabeli Serije A sa 57 bodova. Inter je prvi sa 63 boda, ali milanski klub ima i dvije utakmice manje. Frozinone je na 16. poziciji sa 23 boda.

Јuventus će u narednom kolu Serije A gostovati Napoliju, dok će Frozinone dočekati Leće.