26/02/2024 |  10:41 ⇒ 10:41 | Autor: TANЈUG

Đoković i Divac gledali meč MLS lige između LA Galaksija i Intera (FOTO)

Najbolji teniser svijeta Novak Đoković i nekadašnji srpski košarkaš Vlade Divac pratili su noćas sa tribina meč MLS lige između fudbalera Los Anđeles Galaksija i Intera iz Majamija, koji je završen bez pobjednika, 1:1.
Novak Đoković (Foto: EPA-EFE/JOEL CARRETT ) -
Novak Đoković (Foto: EPA-EFE/JOEL CARRETT )

Đoković je bio sa sinom Stefanom. Američki mediji prenose da su najbolji teniser svijeta i legendarni srpski košarkaš davali autograme i slikali se sa obožavaocima na tribinama.

Đoković i Divac su po završetku meča ušli u svlačionicu LA Galaksija gdje su se pozdravili sa srpskim fudbalerom Dejanom Јoveljićem.

View this post on Instagram

A post shared by LA Galaxy (@lagalaxy)

Јedini gol za ekipu iz Los Anđelesa postigao je Јoveljić u 75. minutu. Bod gostima donio je argentinski fudbaler Lionel Mesi u drugom minutu nadoknade vremena.

Domaći fudbaleri su meč završili sa fudbalerom manje, pošto je u 87. minutu isključen Marko Delgado.

Ovo je bio prvi meč za ekipu LA Galaksija u novoj sezoni MLS lige. Ekipa iz Majamija je odigrala drugi duel u novoj sezoni MLS, pošto je prije četiri dana u prvom kolu savladala Real Solt Lejk 2:0.