17/03/2024 |  15:51 | Autor: TANЈUG

Remi fudbalera Mladosti i Partizana

Fudbaleri Mladosti i Partizana odigrali su danas u Lučanima neriješeno 1:1 (1:0) meču 26. kola Superlige Srbije.
Fudbal   (Ilustracija: RTRS) -
Fudbal (Ilustracija: RTRS)

Mladost je povela golom Petra Bojića u 44. minutu, a Partizan je izjednačio u 85. pogotkom Nemanje Nikolića.

Fudbaleri Partizana su bolje ušli u meč, a "crno-bijeli" su propustili nekoliko šansi prvom dijelu prvog poluvremena. Mladost je povela u 44. minutu, a u listu strijelaca upisao se Bojić. Prvo poluvrijeme je završeno vođstvom domaćeg tima rezultatom 1:0.

Trener "crno-bijelih" Igor Duljaj je u poluvremenu uveo Bibarsa Natha i Alda Kalulu. Partizan je zaigrao angažovanije u nastavku meča, dok je Mladost prijetila iz kontranapada. Domaći fudbaleri su propustili prilike preko Marka Veličkovića u 55. i Nikole Ćirkovića u 60. minutu.

Fudbaleri Mladosti su novu veliku šansu imali u 69. minutu. Patrik Eze Frajdej je sam izašao ispred golmana Partizana Aleksandra Јovanovića, koji je uspio da loptu izbaci u korner.

Partizan je izjednačio u 85. minutu preko Nikolića.

"Crno-bijeli" su imali inicijativu do kraja utakmice, a promjene rezultata nije bilo.

Partiyan se trenutno nalazi na drugom mjestu na tabeli SLS sa 61. bodom. Mladost je sedma na tabeli sa 37 bodova.

Fudbaleri Partizana će u narednom, 27. kolu SLS dočekati Spartak, dok će Mladosti igrati sa Radničkim u Nišu.

Danas će biti odigrane još tri utakmice 26. kola SLS, a sastaće se: Crvena zvezda - Radnički Kragujevac (16), Železničar - Јavor (18) i Napredak - Radnički Niš (20).

Јuče su odigrana četiri meča 26. kola SLS: Radnik - IMT 0:1, Voždovac - Čukarički 1:1, Spartak - TSC 2:4 i Vojvodina - Novi Pazar 1:0.