16/05/2024 |  21:06 ⇒ 21:06 | Autor: sputniknews.com

Zvezda slavila protiv Napretka

Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su novu pobjedu u okviru Superlige. Izabranici Vladana Milojevića gostovali su Napretku u Kruševcu i na kraju slavili sa 4:0 (3:0).
Fudbaleri Zvezde (Foto: TANJUG/ MARKO ĐOKOVIĆ) -
Fudbaleri Zvezde (Foto: TANJUG/ MARKO ĐOKOVIĆ)

Milojević je na ovoj utakmici izveo čudan sastav, potpuno drugačiji od onoga što smo navikli, naravno činjenica da je već šampion Srbije mu je pomogla u tome, a i ovakav sastav je brzo donio prednost crveno-bijelima.

Igrao se osmi minut kada je Nikola Knežević sjajno šutirao i pogodio za 1:0 na gostovanju u Kruševcu.

Odigrao je dupli pas sa Kataijem i potom volej udarcem pogodio mrežu domaćina.

Zvezda je izašla na teren sa mladim igračima kao što su golman Guteša, a potom i igrači Mimović, Radojević, Knežević, Šljivić i Sremčević.

Utakmica je bila riješena već do poluvremena.

Prvo je gol postigao Sremčević u 42. minutu, a potom i Katai na asistenciju Kneževića u 45+1 minutu.

Na kraju je Sremčević u 68. minutu postavio konačan rezultat drugim golom na utakmici.